مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
25. ارديبهشت 1397 - 11:13   |   کد مطلب: 111603
مطلع الفجر:رییس کمیته امداد گیلانغرب از پیشرفت خوب ساخت و سازها در حوزه مددجویان این نهاد خبر داد و گفت :62 واحد مسکونی خسارت دیده مددجویان کمیته امداد گیلانغرب بعد از بازسازی در آستانه بهره برداری است.

علی اصغر برق پور در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر  ضمن رضایت از روند ساخت و سازها در عرصه مسکن مددجویان خسارت دیده در زلزله اخیر اظهار داشت :  طی زلزله بوقوع پیوسته در گیلانغرب  2065 واحد  مسکونی مددجویان تحت پوشش  خسارت دید .
 وی تصریح کرد : از مجموع واحدهای خسارت دیده  مددجویان 1142 واحد  به شکل تعمیری و 923 واحد نیز احداثی کارشناسی شده اند .
برق پور افزود:از این واحدها  506  فقره به بانکهای عامل معرفی شده که از این حیث 264 مورد در زمره واحدهای تعمیری و 246 مورد نیز احداثی بوده اند که 242 مورد انها وام دریافت کرده و 242 مورد دیگر در مرحله پی کنی و شروع به کار اند .
رییس کمیته امداد گیلانغرب ابراز داشت: از واحدهای یاد شده 62 واحد  در مرحله نهایی و سقف زنی  هستند که 9 واحد انها به صورت کامل تکمیل شده اند .
وی در خصوص واگذاری تسهیلات بلاعوض در این عرصه نیز گفت : تاکنون 200 میلیون تومان  نیز به 20 خانوار  خسارت دیده  مساعدهای بلاعوض پرداخت شده است .
این مسئول با عنوان اینکه دغدغه نهاد مقدس  کمیته امداد رفع مشکلات خانواده های مستمند است عنوان کرد: ما در کمیته امداد گیلانغرب با جدیت و تلاش پیگیر تسریع در وضعیت ساماندهی و رفع مشکلات مددجویان خسارت دیده در زلزله هستیم و امار فوق موید پیگیری های مکرر این نهاد  است
 هم اکنون شهرستان گیلانغرب با 72 هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه بیش از  3 هزار و 420 خانوار با 7 هزار و 834 نفر جمعیت از خدمات مختلف حمایتی کمیته امداد برخوردار هستند..

 

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار