مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
19. آذر 1396 - 11:08   |   کد مطلب: 110921
مطلع الفجر:مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: تا کنون 220 واحد از سوی این اداره‌کل آواربرداری شده و بیش از سه هزار پرونده برای معرفی به بانک‌های عامل و دریافت تسهیلات تکمیل شده است.

به گزارش  مطلع الفجر، محمد همتیان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین با اشاره به ارائه خدمات این اداره‌کل به زلزله‌زدگان غرب کشور اظهار داشت: در این زمینه اداره‌کل بنیاد مسکن استان در منطقه گیلانغرب برای بازسازی 202 روستا و شهر را در این منطقه برعهده دارد.

محمد همتیان ادامه داد: 15 روستای بالای 50 درصد در منطقه گیلانغرب تخریب شده که اداره‌کل بنیاد مسکن انقلاب استان قزوین جزو ستادهای معین پیشرو در پی‌کنی، اجرای شناژ و فوندانسیون تا به امروز بوده است.

وی یادآور شد: تاکنون طی ارزیابی‌های به عمل آمده در منطقه گیلانغرب، در مجموع 128 روستا شامل چهار هزار و 73 واحد شهری و روستایی از نوع احداثی و هشت هزار و 792 واحد از نوع تعمیری شهری و روستایی مورد کارشناسی قرار گرفته است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین تصریح کرد: در مجموع 12 هزار و 865 واحد شهری و روستایی مورد ارزیابی، کارشناسی و میزان خسارت وارده در زلزله استان کرمانشاه و شهرستان گیلانغرب انجام شده است

همتیان مطرح کرد: تا کنون 220 واحد از سوی اداره‌کل بنیاد مسکن استان قزوین آواربرداری شده و بیش از سه هزار پرونده برای معرفی به بانک‌های عامل و دریافت تسهیلات تکمیل شده است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار