تازه های خبر

پربیننده ها

اخبار ویژه

تصویری، توصیفی؛
مطلع الفجر:امروز با حضور فرماندار و مسئولین بهره برداری از ۲۴ طرح عمرانی ،خدماتی،کشاورزی در شهرستان گیلانغرب بعمل آمد.
حضور پرشور مردم گیلانغرب در راهپیمایی 22 بهمن؛
مطلع الفجر:حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلانغرب صحنه هایی زیبایی را را از حماسه خلق کرد .
رییس کمیته امداد گیلانغرب :
مطلع الفجر: رییس کمیته امداد گیلانغرب از وقف 90 میلیونی توسط بانوی گیلانغربی به امور خیریه خبر داد .
طنین صدای خدمت درمناطق محروم؛
مطلع الفجر:درهفتمین روز از دهه فجربا حضور جمعی از مسئولان ازطرحهای عمرانی ،آموزشی ،خدماتی، کشاورزی و ورزشی در شهرستان گیلانغرب بعمل آمد.
جهاد همچنان باقیست؛
مطلع الفجر:فرمانده سپاه گیلان غرب گفت: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم گیلان غرب گروه جهادی "شهدای گیلانغرب" سپاه به روستاهای محروم دهستان چله اعزام شدند.
اولین جانباز انقلاب:
مطلع الفجر:نوجوان گیلانغربی که با روحیه انقلابیش در صفوف مبارزین اول انقلاب در گیلانغرب قرار گرفته بود در مواجهه با مامور مسلح ژاندارمری سنگی را با تیروکمان به گوشش نواخت ......
همزمان باسالگرد دهه فجر انقلاب انجام شد؛
مطلع الفجر:همزمان باسالگردپیروزی انقلاب طرح های خدماتی ، کشاورزی و عمرانی در گیلانغرب با حضور استاندار کرمانشاه افتتاح شد .
فرماندار گیلانغرب خبر داد:
مطلع الفجر: در چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، بهره برداری از 14 طرح عمرانی، خدماتی و بهداشتی در شهرستان گیلانغرب آغاز شد.
رییس کمیته امداد گیلان غرب خبر داد:
مطلع الفجر:رییس کمیته امداد گیلانغرب گفت:در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب طرح اشتغالزایی مددجویان امداد بهره برداری شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گیلانغرب:
مطلع الفجر:کاروان سلامت هلال احمر شهرستان گیلانغرب با هدف بهبود و ارتقای سلامت مردم به مناطق محروم رفت.
گزارش
مطلع الفجر:عرضه و مصرف قلیان به واسطه گرایش زیاد در بین جوانان ونوجوانان به یکی از نمودهای سوء آسیب های اجتماعی و تهدید سلامت بدل شده است .
تصویری، توصیفی؛
مطلع الفجر:در سومین روز از دهه فجربا حضور فرماندار و مسئولین شهرستان بهره برداری از 20 طرح عمرانی ، خدماتی و صنعتی در شهرستان گیلانغرب بعمل آمد .
همزمان باسالگرد دهه فجر انقلاب؛
مطلع الفجر:دومین روزاز ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان گیلانغرب با برنامه های فرهنگی و هنری و افتتاح طرحهای عمرانی و آموزشی همراه بود.
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: امنام جمعه گیلانغرب گفت:پیشرفت و اعتلای کشور در گرو بها دادن حقیقی به نسل جوان خصوصاً در مدیریت‌های میانی وحتی کلان وسپردن امور اجرایی کشور به نسل سوم انقلاب اسلامی است.
منطقه بکری که نیازمند توجه بیشتر است؛
مطلع الفجر:خطه گلین گیلانغرب همجوار دشت زيبا وشاليزارهاي پهناور ديره واقع شده که به مانند نگینی سبز بر پیشانی این منطقه می درخشد.
مطلع الفجر:رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلانغرب ، از آغاز عملیات کاوش "محوطه تاریخی حسن زور دار" در این شهرستان خبر داد.
در راستای تکریم بازنشستگان؛
مطلع الفجر:مراسم محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه گیلانغرب با حضور خانواده های بازنشستگان برگزار شد.
امام جمعه گیلانغرب:
مطلع الفجر:امام جمعه گیلانغرب گفت: شهیدان برای دفاع از اسلام و نظام اسلامی تمام هستی خود را فدا کردند زیرا ایثار آن ها برگرفته از مکتب حضرت زهرا (س) است.
فرماندار گیلانغرب خبر داد:
مطلع الفجر:فرماندار شهرستان گیلانغرب از اجرای طرح پویش ملی ارتقاء نشاط و سلامتی در بین بانوان شاغل در دستگاههای اداری این شهرستان خبرداد.
فرماندار گیلانغرب تاکید کرد؛
مطلع الفجر:کارگروه ویژه سامان دهی وضعیت پسماند شهرستان گیلانغرب با حضور اعضاء شهرستان و دستگاههای مرتبط استانی تشکیل شد .

صفحه‌ها