مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
10. آذر 1396 - 12:57   |   کد مطلب: 110878
مطلع الفجر: مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه گیلانغرب گفت:انقلاب اسلامی در برابر ظلم و جنایت امریکا ایستاده وبا عث بیداری مردم جهان و ایستادگی آنها در مقابل امریکا شده است.

 به گزارش خبرنگار مطلع الفجر، حجت الاسلام محمدی در نشست بصیرتی  بسیجیان حوزه شهید چمران شهری گیلانغرب  ضمن تبیین جایگاه جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی در منطقه و جهان  اظهار داشت :امروز جمهوری اسلامی ایران  در سایه توجهات حضرت بقیه الله العظم ،رهنمونهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب و تلاش روز افزون  فرزندان انقلابی و متعهد  جایگاه تاثیر گذاری در معادلات جهانی دارد.

وی  در ا این نشست  همچنین ضمن تاکید بر ترویج و الگو گیری از سبک زندگی اسلامی و انقلابی  افزود: تبعیت از سبک زندگی انقلابی و اسلامی همواره ما را در نیل به حیاتی  با رنگ و بوی ازادگی و سعادتمندی کمک میکند و البته باید دانشت که  روحیه  آزادگی و انقلابی در سلطه پذیری استکبار و طاغوت منافات دارد .

 مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه گیلانغرب بر ضرورت حفظ روحیه بسیجی و انقلابی تاکید کرد .

حجت الاسلام محمدی امریکا را یکی از دشمنان قسم خورده اعتلای انقلاب اسلامی و بسط فرهنگ انقلابی گردی عنوان کرد و اذعان کرد:انقلاب اسلامی در برابر ظلم و جنایت امریکا ایستاده  و جمهوری اسلامی با عث بیداری مردم جهان و ایستادگی آنها در مقابل امریکا شده است، قدرت و نفوذ آمریکا در جهان کمتر کرده  و منافع آمریکا را به خطر انداخته است..

وی افزود:امریکا از طرق مختلف با ایران اسلامی مقابله کرد و اکنون نیز با تدارک اتاقهای فکر در حال تدوین  دکترینهای مختلف است تا علیه نظام ، انقلاب و ملت آزاده ایران اسلامی  اسلام کید ورزی نماید از این روبصیرت و داشتن روحیه انقلابی لازمه  دفاع همجانبه در برابر دشمن است  .

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار