مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
2. آذر 1396 - 13:53   |   کد مطلب: 110863
مطلع الفجر: کارکنان و بسیجیان گیلانغرب به مناسبت هفته مبارک بسیج با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ، صبح امروز به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج جمعی از کارکنان سپاه و بسیجیان در دفتر امام جمعه شهرستان با وی دیدار کردند.

امام جمعه شهرستان گیلانغرب در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و 750 شهید شهرستان گیلانغرب اظهار داشت:حقا باید گفت که  بسیج از نهادهای مؤثر و ولایت‌مداری است که روز به روز در حال شکوفایی است و به حول و قوه الهی امروز ثمرات این شجره طیبه در سطح جامعه و نیز در بین همه آحاد مردم فراگیر شده است.

حجت الاسلام خاص امیری تصریح کرد: قوی‌ترین و کارآمدترین سنگر برای حفظ نظام، شرف، پیشرفت همه‌جانبه  همان سنگر بصیرت و معنویت در زیر پرچم عزت‌بخش ولایت و رهبری است که نقشه راه مردم و بسیج مردمی باید بر اساس همین معیارها محاسبه شود.

 در ابتدای این دیدار همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گیلانغرب  ضمن نکوداشت هفته مبارک بسیج به عنوان  گنجینه عزت و فداکاری   از این هفته به عنوان   پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و شهامت یاد کرد .

سرهنگ دوم پاسدار معصومعلی محمدی با اشاره به نقشه و دسیسه‌های خصمانه دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی تاکید کرد: در سایه وحد کلمه، بصیرت و آگاهی و حفظ روحیه بسیجی در جامعه و اطاعت از ولایت‌فقیه تمام توطئه‌های دشمن نقش برآب خواهد شد.

وی همچنین به جایگاه بسیج  و حضور  موثر و تاثیر گذارش در همه میدانها اشاره کرد و گفت : بسیج  از همان سالهای اغازین ظهور بابرکتش توانسته است در میدانهای بزرگ منشا خیر و برکت برای نظام و ملت باشد .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار