نمایش 1 - 10 از 522
مطلع الفجر:نصف کردن یک قرص پیش از مصرف آن باعث می‌شود ذرات ریزی از دارو در هوا منتشر شود که پس از تماس این ذرات با قسمت‌های حساس پوست همچون صورت، پلک و گردن، التهاب و حساسیت پوست را به همراه خواهد داشت.
بودن یا نبودن در زمین های مبارزه جدید؛
مطلع الفجر:توییتر به عنوان یک شبکه اجتماعی در طول سال های گذشته به بستر حضور جریان انقلابی تبدیل شده است، تاثیرگذاری این حضور موجب شده است که زنگ خطری برای وابستگان به جریان غرب در کشور به صدا درآید.
خواب هایی که تعبیر نخواهدشد؛
مطلع الفجر:کلیپی در روزهای گذشته در فضای مجازی دست به دست شده که از تئوری سقوط جمهوری اسلامی سخن می گوید؛ ساخت و انتشار این کلیپ تنها چیزی را که به ذهن متبادر می کند ..
در آستانه روز پدر
مطلع الفجر:مراسم تکریم پدران آسمانی و تجلیل از پدران شهدا به مناسبت فرارسیدن سیزدهم رجب و میلاد حضرت علی(علیه السلام)، در گلزار شهدای گیلانغرب برگزار شد .
نقد و نظر؛
امروز در مرکز تهران و در اوج امنیت، شهردار تهران در کمال آسایش با لبخندی بر لب به نظاره رقص زنان به همراه موسیقی می نشیند! و نشان می دهد این همان جمهوری اسلامی است که غربگرایان برای ملت ایران می پسندند.
مطلع الفجر:بی شک درخت و درختکاری و طبیعت سرسبز از نگاه قرآن و سخنان اهل بیت علیهم السلام از جایگاه ممتازی برخوردار است.
آزادی های مُعضل آفرین؛
مطلع الفجر:اگرچه به نظر می رسد نداشتن حریم و حجاب یک آزادی صوری به افراد خانواده می دهد ولی زمانی که به بطن این خانواده ها رجوع می کنید اضطراب و نگرانی زن و شوهر و فرزندان نسبت به هم چشم گیر است.
یادداشت؛
مطلع الفجر:برای شاد بودن به خود فکر کنید و حسرت دیگران را نخورید. هیچگاه هم خود را با دیگران قیاس نکنید .
دیدگاه؛
مطلع الفجر:«جای شگفتی نیست که نظریه‌های اقتصادی نادرست به سیاست‌های غلط بینجامد‌، اما روشن است آنان که مدافع این نظریه‌ها بودند و فکر می‌کردند که این نظریه‌ها موثر است، اشتباه می‌کردند.»
موج‌سواری روی احساسات مردم همیشه جواب نمی‌دهد؛
مطلع الفجر:موج سواری اصلاح‌طلبان تا حدی بقای این جریان را در پی خواهد داشت، ولی بقای این جریان در گرو همراه شدن با مردم و کنار گذاشتن خودخواهی های فردی و جناحی است.

صفحه‌ها