نمایش 1 - 10 از 539
یادداشت؛
مطلع الفجر-مقاومت وپایداری مردم گیلانغرب دردوران دفاع مقدس بویژه درروزچهارم مهر ماه سال ۵۹ یکی ازافتخارات تاریخی مردم مقاوم این شهر محسوب می شود .
به مناسبت روز جهانی تعاون؛
مطلع الفجر: تعاونی ها و مفهوم تعاون، یکی از ابزارهای توسعه بوده است که در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.
یادداشت؛
مطلع الفجر:نامگذاری روز بیست و سوم مرداد ماه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشورمان به مناسبت پیروزی جنبش حزب الله لبنان، بیش و پیش از هر چیزی، تجلیل از واژه مقدس “مقاومت” است.
مطلع الفجر:خبرنگاری یکی از پرمخاطره‌ترین و به تعبیری شیرین‌ترین مشغله به شمار می‌رود اما متاسفانه تا کنون در جامعه و بیش‌تر در بین مسئولین ما جایگاه مشخصی برای این قشر در نظر گرفته نشده است.
31 تیر سالروز بمیاران شیمیایی دشت دیره؛
مطلع الفجر:استفاده غیر انسانی از سلاح‌هاي شيميايي در طول 8 سال دفاع مقدس توسط رژیم بعث عراق، بيش از 700 قربانیان در گیلانغرب به جا گذاشت.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:حفظ حجاب نه تنها باعث ایجاد امنیّت اجتماعی فراگیر می شود، بلکه برای مبارزه با تهاجم فرهنگی، و مسئولان را از واردات کالای تجملاتی، لوازم بهداشتی و آرایشی مبتذل نهی می کند.
مطلع الفجر:هفته قوه قضائیه را به دست اندرکاران این حوزه تبریک و این مناسبت را فرصتی مناسب برای تجلیل از خادمان این دستگاه میدانیم .
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:برای نسل کنونی ما، منزل مثلِ هتلی می ماند که می­ توان تا پاسی از شب روی مبل راحتی­ش لم داد و با فیلم­ های جعبه جادویی و شبکه های اجتماعی سرگرم بود و از آن طرف تا لنگ ظهر خوابید.
اندیشکده کنگره آمریکا:
مطلع الفجر:«سرویس تحقیق کنگره» می‌نویسد ایران بزرگ‌ترین زرادخانه موشکی خاورمیانه را دارد و با داشتن فناوری پیش‌رفته فضایی، راه این کشور به سوی موشک‌های بالستیک قاره‌پیما نیز هموار است.
نگاهی به برنامه‌های رسانه ملی در رمضان؛
مطلع الفجر:سریال های امسال ماه رمضان به گونه ای ساخته شده است که غم از سر و رویش می بارد، دیگر از طنزهای انتقادی سال های گذشته و ساعت خوش هایی که همه منتظر بودند پس از افطار ببینند خبری نیست.

صفحه‌ها