نمایش 1 - 10 از 498
چرا مطالبات اقتصادی رهبر انقلاب محقق نمی‌شود؟
مطلع الفجر:چگونه می‌توان از دولتی که برخی از مسئولان آن تجمل‌گرایی را سرلوحه زندگی خود قرار داده و با واردات کالاهای مصرفی اقتصاد را اینگونه با رکود پیش می برند، توقع داشت در مسیر رسیدن به اقتصاد مقاومتی گام بردارند؟
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:مسئولان و دولتمردان بدانند ملت مطالبه دارند، فریب آمارهای اشتغال و تورم را نمی خورند، در صحنه مطالبه گری باقی می مانند و این سوال اساسی را دارند که در سال تولید و اشتغال، که دو ماه از آن باقی مانده چند جوان بیکار بر سر کار رفتند…
هویت ملی خود را دریابیم؛
مطلع الفجر:خطر از بین رفتن یا دگرگونه شدن زبان فارسی با خطرهایی که از جانب رسانه های اجتماعی متوجه آن است، بسیار جدی است.
مُراوده در خیابان منتهی به تلگرام؛
به امید اینکه «تلگرام» به شبکه ای صرفاً برای استفاده مثبت و مطلوب تبدیل شود نه اینکه با نگاهی سطحی و جاهلانه تن به چالش ها و پویش های عجیب داده و در مسیر موافق اهداف دشمنان حرکت کنیم.
مطلع الفجر:مفهوم مادری مجموعه از مهمترین مفاهیم را تداعی می کند محبت، ایثار، شکیبایی، عفاف، پایداری، آرامش، قدردانی، احترام بسیار مفاهیم زیبا دیگر، هیچ کار دیگر را نمی توان با این نقش مقدس برابر دانست.
ازدواج سنتی یا مدرن؟
گذشته ها خبری از ازدواج بی فرجام اینترنتی و سایت های بی اعتبار همسریابی، که ازدواج را معامله ای پرسود می دانند نبود، و ازدواج یک سنت خداپسندانه قلمداد می شد که با همیاری و واسطه گری افراد خیرخواه، در عین سادگی برگزار می شد.
مطلع الفجر بررسی می کند؛
مطلع الفجر:رواج سایت ها و شبکه های اجتماعی اشتراک ویدئو در سال های اخیر و رقابت این شبکه ها با صداوسیما و سینما، لزوم توجه بیشتر مسئولان فرهنگی جامعه به محتوای این سایت ها و محتوایی که منتشر می کنند را ایجاب کرده است.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:تشریفات زائد، جلسات بی بازده، گفتار درمانی و تریبون های تبلیغاتی، درد امروز مردم را چاره نیست. اینها نان و آب سفره مردم نمی شوند.
مطلع الفجر:در جامعه‌ی توسعه یافته‌ی جدید، بسیاری از اَعمال زندگی و تجارت، مستلزم اطلاعات تازه و قابل‌اعتماد است و مخاطبان وابستگی زیادی به اطلاعات رسانه‌های جمعی دارند.(تانکارد و سورین)
مطلع الفجر:با وجود ابلاغیه رسمی استهمال 2 ساله وامها در مناطق زلزله زده اما به نوعی شاهد دهن کجی بانکها و سر درگمی مردم به این موضوع هستیم.

صفحه‌ها