نمایش 1 - 10 از 443
یادداشت؛
مطلع الفجر:بیست و ششمین روز از مرداد ماه یادآور بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن در سال 1369 و فرصتی برای مرور رشادت‌های این غیور مردان است.
یادداشت؛
مطلع الفجر:نامگذاری روز بیست و سوم مرداد ماه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشورمان به مناسبت پیروزی جنبش حزب الله لبنان، بیش و پیش از هر چیزی، تجلیل از واژه مقدس “مقاومت” است.
نقد و نظر؛
خبرنگاران شهرستانی یا همان «خبرنگاران فراحوزه ای» با نبود امکانات، مجبور به فعالیت در حوزه های مختلف و دست و پنجه نرم کردن با تمام گرایش های سیاسی و فکری هستند.
بررسی چالش ترویج ابتذال در سینمای ایران؛
مطلع الفجر:امروز وقتی به سینمای داخل کشور نگاه می کنیم شاهد یک فرهنگ وارداتی از غرب هستیم که الهام گرفته از فیلم های شبکه های ماهواره است و در این مسیر به فیلم های متعددی، هم در سینما و هم در تلویزیون بر می خوریم.
یادداشت؛
مطلع الفجر:اگر نیروی انسانی ما وابسته اندیشید، وابسته حرکت کرد، از وابستگی خوشش آمد، قدر استقلال را ندانست، قدر اسلام و ارزش‌های اسلامی را ندانست، به خودش بی‌اعتماد بود -اگر این‌جور بود- آن‌وقت ما وارد یک دالان تاریک طولانی دیگری خواهیم شد.
یادداشت؛
مطلع الفجر:با افزایش بدحجابی در جامعه علاوه بر اینکه آمار طلاق زیاد شده بلکه ازدواج‌های بدون شناخت و سطحی نیز که بیشتر آن‌ها از روی عشوه‌گری و هوس بوده به طلاق منجر می‌شود...
تلألو بندگی و سیره اهل بیت؛
مطلع الفجر:مروری اجمالی بر سیره نورانی امام جعفر صادق (ع) در مبحث عفو و بخشودگی به خوبی نمایانگر اهمیت و نقش آن در حفظ روابط مسالمت آمیز و پیوندهای اجتماعی است.
به بهانه سالروز تاسیس اولین نهاد ناظر انقلاب؛
مطلع الفجر:امروز در آستانه تحلیف ریاست جمهوری جدید بد نیست شورای نگهبان گزارشی از تخلف های انجام شده و نحوه رسیدگی به آنها و نتیجه نهایی این رسیدگی ها را به مردم و رسانه های رسمی کشور اعلام کرده و همچنین برای ثبت در تاریخ قرار دهد.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:نای کجی که قشر فمینیسم بالغ بر ۲۰ سال پیش نهادند هنوز هم کج درحال رشد بوده و به لطف روزنامه های زنجیره ای و رسانه های زرد در حال رشد است.
یک رسالت فراموش شده؛
مطلع الفجر: در حالی که زباله و نیزارها نفس چشمه سراب را بریده اند با وجود طرح موضوع لایروبی در جلسه رسمی فرمانداری هنوز هیچ ارگانی در قبال ان احساس وظیفه نکرده است.

صفحه‌ها