نمایش 1 - 10 از 531
اندیشکده کنگره آمریکا:
مطلع الفجر:«سرویس تحقیق کنگره» می‌نویسد ایران بزرگ‌ترین زرادخانه موشکی خاورمیانه را دارد و با داشتن فناوری پیش‌رفته فضایی، راه این کشور به سوی موشک‌های بالستیک قاره‌پیما نیز هموار است.
نگاهی به برنامه‌های رسانه ملی در رمضان؛
مطلع الفجر:سریال های امسال ماه رمضان به گونه ای ساخته شده است که غم از سر و رویش می بارد، دیگر از طنزهای انتقادی سال های گذشته و ساعت خوش هایی که همه منتظر بودند پس از افطار ببینند خبری نیست.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:«فیلشاه» طفل نوپای انیمیشن ایرانی است و اگر هم نقدی می کنیم باید هوایش را داشته باشیم؛ یقینا اگر از حمایت مردم و مسئولان برخوردار شود می توان امید داشت که تولیدات بعدی باز هم یک شگفتی جدید باشد.
مطلع الفجر:زمانی خواندن یك كتاب برای كودك خوشایند و لذتبخش است كه موجودات خیالی داستان به پرواز در آیند ، قطارها به صورت واقعی حركت كنند و صدا بدهند و خرگوش ها در زیر نورماه به خواب بروند.
یادداشت؛
مطلع الفجر:بمنظورامنیت پایدار در روستاها و شهرها باید مردم به عنوان محور اصلی با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:زنان در خانه نقش پررنگی را ایفا می‌کنند و اگر به سمت مصرف کالای داخلی گرایش پیدا کنند می‌توانند این موضوع را برای سایر اعضای خانواده فرهنگ‌سازی کرده و به شکوفا شدن تولید ملی کمک کنند.
مطلع الفجر:هر ساله روز “هشتم می” سال میلادی مصادف با “هجدهم اردیبهشت”، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در کشورهای مختلف جهان گرامی داشته می‌شود؛به این امید که روزی صلح و آرامش در سرتاسر جهان حکمفرما باشد .
یادداشت؛
مطلع الفجر: برخی از برنامه های شبکه 3 صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شب گذشته در گیلانغرب دچار اخلال وجابجایی بود که باعث ناراحتی مردم شد .
یادداشت؛
مطلع الفجر:وقتی ریشه های هنجارشکنی ها و نافرمانی های مدنی اخیر در مسئله حجاب را بررسی می کنیم؛ وجود یک اتفاق سازمان­دهی شده و سیستماتیک به چشم می خورد که مدت هاست از سوی برخی عناصر مشکل ­دار شکل گرفته است و هدفی جز قبح زدایی از بی حجابی در جامعه ندارد.
مطلع الفجر: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی كه مولود مبارك انقلاب اسلامی است، در همه جهان پس از صدر اسلام پدیده بی سابقه ای است

صفحه‌ها