سرویس: ویژهکد خبر: 2109|12:23 - 1391/10/07
نسخه چاپی

تجلیل ازآموزشیاران و اعضای فعال نهضت سواد گیلانغرب

تجلیل ازآموزشیاران و اعضای فعال نهضت سواد گیلانغرب

مطلع الفجر- نهضت سوادآموزي در جهل‌زدايي و ريشه‌كن ساختن بي‌سوادي نقش موثري داشته است  اسلام به علم و دانش اهميت زيادي مي‌دهد و همه مسئولان بايد نسبت به ترويج علم و دانش در جامعه اهتمام ورزند.

به گزارش مطلع الفجر ،رییس آموزش و پرورش گیلانغرب:در آیین تجلیل از آموزشیاران و اعضای فعال نهضت سواد آموزی این شهرستان گفت: هم اکنون فقط 162 نفر در گروه سنی هدف 10 تا 49این شهرستان بی سواد هستندو نرخ باسوادی شهرستان به 99 درصد رسیده است.

علی  پرین با بیان اینکه نهضت سواد آموزی این شهرستان امسال رتبه دوم استان کرمانشاه را از حیث ارزیابی عملکرد کسب کرد، از برگزاری جشن باسوادی در این شهرستان تا دو سال آینده خبر داد.

پروین تصریح کرد: اینک 511 نفر کم سواد و بی سواد در سطح 50 کلاس در دوره های سوادآموزی تکمیلی و تحکیم زیر نظر 17 آموزشیار مشغول به تحصیل هستند.

وی با بیان اینکه 98 درصد اهالی 182 روستای این شهرستان باسواد شدند، اظهار کرد: اجرای طرح آموزش فرد به فرد و برون سپاری آموزش اولویت سال آینده آموزش و پرورش این شهرستان است.

در این آیین، بواسطه کسب رتبه دوم سوادآموزی این شهرستان در استان کرمانشاه، از آموزشیاران و فعالان نهضت سواد آموزی گیلانغرب با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد