سرویس: تازه های خبرکد خبر: 112801|13:07 - 1401/09/18
نسخه چاپی

معاون حوزه علمیه شهرستان گیلانغرب:

رسانه های معاند به اتاق جنگ علیه انقلاب اسلامی تبدیل شده اند

رسانه های معاند به اتاق جنگ علیه انقلاب اسلامی تبدیل شده اند
حجت الاسلام رضوانی زاده گفت: رسانه های معاند با یک همسویی بی سابقه به اتاق جنگ علیه انقلاب اسلامی تبدیل شده اند.

به گزارش مطلع الفجر ،حجت الاسلام شهرام رضوانی زاده در مراسم اقامه عزای ایام فاطمیه در سخنانی ضمن تسلیت این ایام، اظهار داشت: اولین قدم در مبارزه با جنگ ترکیبی، شناخت دوست از دشمن است.

معاون حوزه علمیه شهرستان گیلانغرب گفت: زمانی که دشمن واقعی و اصلی را به خوبی شناختیم آنگاه می توانیم که روش های مبارزه با او را نیز به خوبی فرا بگیریم، بنابراین پیش زمینه تقابل با جنگ ترکیبی، شناخت درست دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه در جنگ ترکیبی، حوزه های مختلفی مورد تعرض قرار می گیرند، عنوان کرد: یکی از حوزه هایی که امروز در جنگ ترکیبی دشمنان این نظام مورد تعرض قرار گرفته است، حوزه دین و مذهب می باشد.

حجت الاسلام رضوانی زاده اظهار کرد: دشمن با استفاده از روش های نرم و حتی نظامی به دنبال به راه انداختن یک تقابل مذهبی و بین ادیانی در کشور است، دشمن با این طرح می خواهد که انسجام بین مذاهب اسلامی و ادیان الهی را دچار تزلزل کند.
معاون حوزه علمیه شهرستان گیلانغرب در ادامه سخنان خود گفت: ایجاد بدبینی بین برادران دینی، اشاعه شایعه و اخبار کذب و... برخی از ویژگی جنگ ترکیبی دشمن در بحث دینی است.

وی افزود: تقابل مذهبی، تقابل فرهنگی، تقابل قومیتی، تقابل جنسیتی و... از ساختارها و ویژگی های جنگ ترکیبی دشمنان است که به عینه شاهد آن در کشور هستیم، دشمن در این میان با شایعه سازی و خبرسازی می خواهد که دیوار بی اعتمادی را بین اهل تسنن و اهل تشیع بکشد، لذا باید هوشیار باشیم و فریب دشمن را نخوریم.

حجت الاسلام رضوانی زاده با اشاره به نقش مهم و حیاتی علمای دین در خنثی سازی جنگ ترکیبی دشمن، گفت: علما و روحانیون یکی از عوامل مهم در شناخت و معرفی ساختار جنگ ترکیبی دشمن به جامعه بویژه نسل نوجوان و جوان است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت اصلی جنگ ترکیبی بر عهده رسانه های معاند است، بیان داشت: رسانه های معاند با یک همسویی بی سابقه به اتاق جنگ علیه انقلاب اسلامی تبدیل شده اند و این اتاق های جنگ توسط بیش از 11 سرویس اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای غربی و عربی و نیز 47 کشور حمایت مالی و لجستیکی می شوند، بنابراین بینش سیاسی در جنگ ترکیبی می تواند نقش مهمی در پیروزی ما در این تقابل داشته باشد