سرویس: تازه های خبرکد خبر: 112303|13:24 - 1400/10/23
نسخه چاپی

امام جمعه گیلانغرب:

استاندار کرمانشاه باید بر پایه موازین انقلاب و در راستای حل مشکلات استان، مسئولین را انتخاب کند

استاندار کرمانشاه باید بر پایه موازین انقلاب و در راستای حل مشکلات استان، مسئولین را انتخاب کند
امام جمعه گیلانغرب گفت: استاندار کرمانشاه باید بر پایه موازین انقلاب و در راستای حل مشکلات استان، مسئولین را انتخاب کند نه بر اساس فشارهای سیاسی و نظر طیف های مختلف.

به گزارش مطلع الفجر ،جلسه ای با موضوع «انتصابات در دوران استانداری بهمن امیری مقدم در کرمانشاه؛ چالش ها، فرصت ها، خطوط قرمز و ارائه راهکار» با حضور جمعی از فعالان سیاسی، اجتماعی، رسانه ای و فرهنگی و همچنین برخی از مسئولین برگزار شد.
 حجت الاسلام مجتبی فاطمی نسب اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما ملتی هستیم با آرمان‌های بلند و قله های رفیع سعادت که برای رسیدن به نوک آن باید حرکت کنیم.

امام جمعه گیلانغرب افزود: بدون شک برای طی این مسیر نیاز به انسانهای صبور، اهل عمل، دلسوز، شجاع و انسانهایی که درد دیگران را درد خود بداند، داریم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به وضعیت استان یکی از رسالت‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و مجموعه های فرهنگی، تربیت مدیران تراز انقلاب و مدیرانی اهل علم و با درایت و به دور از انگیزه های شخصی است تا بتوانند مشکلات مردم را مرتفع کنند.

حجت الاسلام فاطمی نسب بیان داشت: امروز عدم فعالیت مدیران انقلابی در مسندهای مختلف به خوبی محسوس است و نیروهای انقلابی باید به این موضوع اهتمام ویژه داشته باشند تا مدیران انقلابی بتوانند سکان استان را در دست بگیرند.

وی یکی از مشکلات استان کرمانشاه را عدم شناسایی افراد دغدغه مند دانست و ادامه داد: نیروهای انقلابی باید یکی از رسالت‌های خود را در این زمینه بدانند و نیرویی را انتخاب کنند که برای مرتفع کردن موانع و مشکلات استان برنامه داشته باشد.

امام جمعه گیلانغرب افزود: استاندار کرمانشاه باید بر پایه موازین انقلاب و در راستای حل مشکلات استان، مسئولین را انتخاب کند نه بر اساس فشارهای سیاسی و نظر طیف های مختلف.

وی گفت: چالش ما در استان افراد خسته و بدون برنامه است که استان را قبضه کرده اند و سالها در راس مدیریت ها و مسئولیت ها هستند، چالش دیگر جریانات سیاسی است که امروز گروه‌های مختلفی از درون این جریان شکل گرفته و در بحث انتخاب مدیر سهم خواه شده اند./

امام جمعه گیلانغرب بیان داشت: متاسفانه برنامه های پیشرفت استان سالها در حد حرف باقی مانده و تصور اینکه روزی آنها کارآمد شوند دور از ذهن شده است.

وی خاطر نشان کرد: در استان کرمانشاه صاحب نظران و افراد کارآمد که توانایی رفع مشکلات را دارند امروز تنها نظاره گر هستند و وارد میدان نمی شوند‌.

حجت‌الاسلام فاطمی نسب اظهار داشت: عدم استفاده از انرژی متراکم نسل جوان دانشگاهی و حوزوی، کنار گذاشتن اهل فکر و عدم مطالبه گری نخبگان از دیگر چالش هایی است که می توان به آن اشاره کرد.

امام جمعه گیلانغرب بیان داشت: جاه طلبی، قدرت طلبی، دل نکندن از مسئولیت ها از چالش هایی است که بر استان ما سایه افکنده است.

وی اظهار داشت: امیدوارم استاندار با عنایت خداوند مدیرانی انتخاب کند که توان و تفکر انقلابی داشته باشند و بتوانند استان را از این حالت نجات دهند..