مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
16. مرداد 1397 - 8:52   |   کد مطلب: 111728
مطلع الفجر:مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در گیلانغرب از اجرای آموزش های سیار مهارتی در مناطق روستایی خبرداد.

 به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ،مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه طی سفر به گیلانغرب و در جمع مسئولان و خبرنگاران  از اجرای آموزش های سیار مهارتی در مناطق روستایی خبرداد.

یاور محمدی در این خصوص اظهار داشت: با توجه به رویکرد جدید سازمان فنی و حرفه ای آموزش ها مبتنی بر تفاهم نامه ای صورت می گیرد و در این راستا آموزش ها مبتنی بر ظرفیت های هر منطقه خواهد بود.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح عدالت مهارتی محقق و براساس تفاهمات انجام گرفته با سازمانها و ادارات مرتبط برای تحت پوششین نهادهای حمایتی تسهیلات لازم فراهم گردیده است.

این مسئول به تفاهم نامه های منعقد شده اشاره و افزود: با تفاهم نامه صورت گرفته با سازمان صنعت ، معدن و تجارت 400 نفر از بانوان شهرستان گیلانغرب طی 134هزار و 426 نفر ساعت آموزش لازم را در رشته های قالیبافی و تابلو فرش بدون دریافت شهریه از آنها فرا گرفته اند.

فرماندار شهرستان گیلانغرب نیز با عنوان این خبر که 6 مجتمع آموزشی در حال حاضر در این شهرستان آموزشهای لازم را در رشته های خیاطی ، تابلو فرش ، قالیبافی ، آرایش و پیرایش ارائه می دهند گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 34هزار و730 نفر ساعت آموزش در 5 کارگاه مرکز فنی وحرفه ای این شهرستان در رشته های مکانیک ، برق صنعتی ، تاسیسات حرارتی و برودتی ، عمران و کامپیوتر انجام گرفته است .

محمودیان همچنین از اختصاص 500 میلیون ریال اعتبار در سالجاری برای کمک به تجهیز مرکز گیلانغرب خبرداد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار