مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
4. تير 1397 - 11:36   |   کد مطلب: 111685
مطلع الفجر: مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب گفت :تاکنون بالغ بر 20 هزار تن گندم در گیلانغرب برداشت و تحویل شده است.

مهندس مرادی در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر از برداشت گندم در برخی دهستان های شهرستان گیلانغرب خبر داد و اظهار داشت :تاکنون بالغ بر 20 هزار تن گندم در گیلانغرب برداشت و تحویل شده است.

وی با عنوان اینکه در سال زراعی گذشته 6200هکتار گندم آبی و 17700 هکتار گندم دیم کشته شده از پیش بینی 40 هزار تنی کل محصول گندم در شهرستان گفت و یاد اور شد: البته نا مساعد بودن و نامنظم شدن بارشها در میزان این پیش بینی بی تاثیر نبوده است .

مرادی افزود:تاکنون در سطح مزارع شهرستان گیلانغرب 20 هزار و هفتاد تن گندم برداشت شده که از این میزان 1270 تن منطقه کفراور ، 7400 تن حیدریه و 7800 تن محدوده شهر گیلانغرب و از این بین نیز 3600 تن از نوع گندم دروم   بوده است و البته در روستاهای گواور هنوز برداشت پایان نیافته و ادامه دارد .

وی در خصوص تعداد کمباینهای به کار گرفته شده برای برداشت محصولات کشاورزی در سطح شهرستان گیلانغرب گفت : در کل تعداد 92 کمباین که 42 دستگاه بومی و 50 دستگاه ان غیر بومی هستن کار برداشت را انجام میدهند.

مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب یاد اور شد : محصولات کشاورزان شهرستان گیلانغرب توسط5 سیلو در بخش گواور ، دیره ، حومه  و شهر گیلانغرب تحویل گرفته می شود .

گیلانغرب با بیش از 72 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه ، دارای 41 هزار هکتار زمین های کشاورزی و باغی است که سالیانه 90 هزار تن انوع محصولات کشاورزی و دامی در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف می شود.

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار