مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
14. ارديبهشت 1397 - 10:35   |   کد مطلب: 111578
با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی
۱۷۴ فقره سرقت در کرمانشاه کشف و ۱۲۹ سارق دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در طول هفته اخیر خبر داد و گفت: ۱۷۴ فقره سرقت کشف و ۱۲۹ سارق نیز طی اجرای این طرح دستگیر شدند.

به گزارش مطلع الفجر به نقل از  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین براری" اظهار کرد: دستگیری ۹۱ خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر و کشف بیش از ۳ کیلوگرم مواد مخدر از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح در کرمانشاه بود.

وی همچنین دستگیری ۲۵ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به قدرت نمایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان کرده بودند را از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی برشمرد.

سرهنگ براری با بیان اینکه در طول اجرای طرح، ۱۷نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند، افزود: از این افراد ۳۱۵ هزار و ۶۰۰ نخ سیگار، ۳ هزار و ۸۵۹ بسته توتون و بیش از ۸ تن زغال قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: از قاچاقچیان همچنین ۳ هزار و ۶۴۱ قلم لوازم آرایشی، ۷۱۷ دستگاه کالای الکتریکی، ۳ هزار و ۶۴۱ قلم داروی غیرمجاز و ۲۳۸ دستگاه کارتخوان قاچاق نیز کشف گردید.

وی، ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

سرهنگ براری خاطرنشان کرد: ۲۲۹ دستگاه خوردو و موتور سیکلت فاقد مدارک نیز در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی متوقف و به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در پایان با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و ادامه یافتن آن تا پایان سال، از مردم خواست تا هرگونه موارد مشکوک را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار