مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
20. فروردين 1397 - 14:13   |   کد مطلب: 111542
مطلع الفجر: در جلسه ای با حضور مسئولان استانی در مرکز فرهنگی گیلانغرب، یک میلیارد تومان به منظور تکمیل بخش سینما ،موزه دفاع مقدس و کتابخانه این مرکز اختصاص یافت.

به گزارش مطلع الفجر ،مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه ، مشاور عالی استاندار کرمانشاه ، فرماندار  و فرماندهی سپاه گیلانغرب  از  مرکز فرهنگی گیلانغرب بازدید کردند .

در حاشیه این دیدار سردار سرتیپ دوم پاسدار مرادعلی محمدی در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر اظهار داشت: مرکز فرهنگی و پارک موزه دفاع مقدس گیلانغرب با پنج هزار مترمربع زیربنا دومین مرکز بزرگ کشور و تنها مرکز غرب کشور است.
وی تصریح کرد: این طرح شامل سالن های سینما با گنجایش 320 تن ، کتابخانه تخصصی دفاع مقدس ، مصلی شهر ، مرکز فرهنگی ، موزه دفاع مقدس ، سایت های اداری، خادمان و راویان دفاع مقدس است.
سردار محمدی  ابراز داشت: سالن سینما 320 نفره این مرکز تکمیل و هم اکنون آماده بهره برداری است و بقیه طرح های در دست اقدام این مرکز فرهنگی نیز به مرور تکمیل و به بهره برداری می رسد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمانشاه بیان کرد: حرم 2 شهید گمنام ، استقرار ادوات جنگی و بازسازی وقایع و حماسه های رزمندگان غرب کشور به ویژه منطقه عملیاتی شهرستان گیلانغرب به صورت هنرهای تجسمی در محل این مجموعه ایجاد خواهد شد.
محمدی اضافه کرد که همچنین در این مرکز فرهنگی ، عملیات مطلع الفجر به همراه تصاویر شهدا ، مواضع دفاعی و اردوگاههای مهاجران جنگ تحمیلی و زندگی مردم در حاشیه شهر در آن دوران به نمایش گذاشته خواهد شد.
شهرستان گیلانغرب با بیش از 72 هزار تن جمعیت در دوران دفاع مقدس 750 شهید ، 2 هزار و 275 جانباز و 141 آزاده سرافراز را تقدیم نظام اسلامی کرده است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار