مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
14. دى 1396 - 8:18   |   کد مطلب: 110963
مطلع الفجر: مدیر شعبه استانی بیمه البرز در کرمانشاه گفت: با توجه به وسعت محدوده مورد ارزیابی در شهرستانهای غربی استان کرماناشاه ،2هزار واحد مسکونی خسارت دیده در گیلانغرب بازدید شده است.

 بختیار بالت به  منظور  بازديد از روند ارزيابي و پرداخت خسارت به بيمه گزاران زيان ديده اين شركت در زلزله اخیر به شهرستان گیلانغرب آمد و در حاشیه جلسه خود با رییس بنیاد شهید گیلانغرب  در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر  از تداوم روند ارزیابی ها در این شهرستان خبر داد .

وی تصریح کرد : در شهرستان گیلانغرب  با توجه به اعزام اکیپ هایی از نمایندگی بیمه البرز  کار ارزیابی ادامه داد .

 بالت افزود: در محدوده شهرستان گیلانغرب  تا کنون 2000 پرونده بعد از ارزیابی  تشکیل شده است  که نظر به تداوم روند ارزیابی ها 300  مورد باقی مانده نیز در دستور کار قرار داد و پیش بینی می شود تا اواخر هفته آینده خسارتها  پرداخت شود. .

وی همچنین در مورد آمار کلی پرونده های خسارت دیدگان در شهرستانهای زلزله زده  استان گفت : 8300 پرونده تشکیل شده و در روزهای اخیر نیز تعداد 3600 پرونده دیگر نیز ارسال شده که به زودی و با اولویت پرونده های ابتدایی شکیل شده و بعد از روند تطبیق مدارک و مستندات صاحبان منازل و واحدهای آسیب دیده ،خسارتها از طرف بیمه پرداخت خواهد شد .

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلانغرب هم در گفتگویی با تقدیر از عملكرد خوب بيمه البرز در شهرستان زلزله زده  گیلان غرب بر همكاري دوجانبه در راستاي رسيدگي و پرداخت خسارت به خانواده معظم شهدا و ايثارگران آسيب ديده در زلزله غرب اخیر تاكيد كرد.

طي قرارداد منعقد شده بين بنياد شهيد و امور ايثارگران و شركت بيمه البرز، اين شركت تمامي خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران را تحت پوشش بيمه اي آتش سوزي و حوادث خود قرار داده است.

شهرستان گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه  با تقدیم 750 شهید گرانقدر 2275 جانباز و 141 آزاده سرافراز افتخاردارد.

 

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه‌ها

‍سرمست اساسا امام جمعه ندارد/تکذیب یک خبر در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر محکومیت امام جمعه شهر سرمست توسط یک فرماندار سابق در جهت تنویر افکار عمومی مخاطبین اعلام میشود که شهر سرمست از توابع بخش گواور در شهرستان گیلانغرب اساسا امام جمعه ندارد. بهتر است مخاطبین اخبار خود را از رسانه های معتبر دریافت کنند و به خبرهای رسانه های زرد و بی نام و نشان توجهی نداشته باشند. مطلع الفجر رسانه رسمی گیلانغرب

دیدگاه شما

آخرین اخبار