مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
با تبلیغات دشده شوید
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
کانال تلگرامی مطلع الفجر
مطلع الفجر: گیلانغرب من
11. دى 1396 - 14:19   |   کد مطلب: 110960
مطلع الفجر:مسئولان گیلان غرب از برگزاری پزشکی برای مدعیان عارضه شیمیایی دردهستان دیره گیلانغرب خبر دادند.

 در جلسه ای  با  حضور معاون بهداشت و درمان ، رییس کمسیون پزشکی بنیاد شهید  استان کرمانشاه  و فرماندار ، بخشدار ،رییس بنیاد شهید و شورای اسلامی نسار دیره در شهرستان   ،موضوع تشکیل کمیسیون پزشکی برای مدعیان  عوارض شیمیایی بررسی شد.
 رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلانغرب درخصوص این کمیسیون طی   گفتگویی با مطلع الفجر  اظهار داشت:این کمیسیون  در پی سفر  معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید کشور وبا تلاشهای دکتر تجری  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به دهستان دیره از توابع شهرستان گیلانغرب به منظور پاسخ به مطالبه  مردم عزیز این منطقه  اجرا می شود .
جهانشا کریمی نیا افزود:طی این کمیسیون تنها پرونده مدعیان عوارض شیمیایی  در دو روستای نسار و شاهمار دیره مورد بررسی  و ارزیبابی پزشکی قرار خواهد گرفت .
سال‌های 81، 82 و 86 سه مرحله کمیسیون پزشکی برای تعیین درصد جانبازی مدعیان عوارض شیمیایی در این شهرستان برگزار شد که جانبازی 750 نفر در این کمیسیون‌ها محرز و برای آنها درصد جانبازی تعیین شد.

علاوه بر مرحله پیش بینی شده جدید دو مرحله کمیسیون پزشکی تخصصی نیز تاكنون برای بررسی و معاینه افرادی که مدعی داشتن عوارض شیمیایی ناشی از بمباران سال 67 هستند تشکیل شده و یک هزار و 186 نفر از این افراد نیز معاینه شده اند که نتایج آن باعث رضایت مصدومان این بمباران نگردیده است.

شهرستان گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه  با تقدیم 750 شهید گرانقدر 2275 جانباز و 141 آزاده سرافراز افتخاردارد.

 

تصاویر تکمیلی: 
جلسه هماهنگی قبل از کمیسیون
جلسه هماهنگی قبل از کمیسیون
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها