مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
3. مهر 1396 - 14:52   |   کد مطلب: 110704
مطلع الفجر:رییس کمیته امداد گیلانغرب از بهرمند شدن صدها جوانان و نوجوانان در گیلانغرب ازفعالیت 3کانون مستقل کمیته امداد در راستای پر کردن اوقات فراغت خبر داد .

علی اصغر برق پور  در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر،ضمن اشاره به اینکه توجه و تاکید بر غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و  استفاده بهینه از این زمان  در اولویت کاری این نهاد است اظهار داشت:بیش از 250 نفر از جوانان و نوجوانان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گیلانغرب در قالب 3 کانون فرهنگی  سازماندهی و از آموزشهای مختلف در رشته های متنوع بهره مند شدند.
 وی تصریح نمود : در خلال این طرح رشته های  قران و احکام ، خیاطی ؛ رایانه , آرایشگری  ، فوریتهای پزشکی( تزریقات و پانسمان) ،برق خودرو  ، مکانیکی ، کیف دوزی و کتابخوانی و مشاوره به شرکت کنندگان ارائه شد.
این مقام مسئول  در خصوص مربیان به کار گیری شده در این طرح ابراز داشت : در کل   این تعداد شرکت کنندگان  در دو بخش گواور ، حیدریه و  شهری گیلانغرب  زیر نظر 20 مربی از برنامه های ارائه شده بهره مند می شوند

http://www.dana.ir/File/ImageThumb_0_608_458/915691
برقپور یاد آور شد که شرکت کنندگان در فعالیت کانونها  در پایان دوره از سوی اداره فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی موفق به دریافت گواهینامه معتبر شدند.

هم اکنون شهرستان گیلانغرب که بالغ بر 70 هزار نفر جمعیت در دو بخش مرکزی و گواور  است ،  3 هزار و 420 خانوار با 7 هزار و 834 نفر جمعیت از خدمات مختلف حمایتی کمیته امداد برخوردار هستند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها