مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
با تبلیغات دشده شوید
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
کانال تلگرامی مطلع الفجر
مطلع الفجر: گیلانغرب من
7. مرداد 1396 - 12:31   |   کد مطلب: 110506

 

 

معاون دادستان کرج جزئیات شگرد جدید کلاهبرداری از رانندگان آژانس در این شهر را تشریح کرد.

امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 621

خبرگزاری تسنیم: معاون دادستان کرج جزئیات شگرد جدید کلاهبرداری از رانندگان آژانس در این شهر را تشریح کرد.

 

جواد یاوری با اشاره به شگرد جدید کلاهبرداری از رانندگان آژانس در کرج اظهار داشت: در این روش فردی پس از درخواست تاکسی از آژانس‌های سطح شهر، با فریب راننده در مسیر اقدام به کلاهبرداری از آن‌ها می‌کند.

وی افزود: این فرد که تاکنون چندین شکایت علیه وی مطرح شده با این بهانه که باید راننده وجه نقد، طلاجات یا مدارکی را به جایی تحویل دهد یا بگیرد پس از جلب اعتماد راننده، با این بهانه که باید تضمینی داشته باشد اقدام به اخذ کارت بانکی به همراه رمز بانک از راننده می‌کند.

معاون دادستان کرج توضیح داد: راننده فریب خورده پس از مراجعه به محل مورد ادعای فرد کلاهبردار از غیرواقعی بودن آدرس یا مدارک مطلع می‌شود و در این فاصله نیز کلاهبردار اقدام به خالی کردن وجوه موجود در کارت بانکی وی می‌کند.

وی از اطلاع‌رسانی و هشدار لازم به آژانس‌های سطح شهر در این زمینه خبر داد و بیان کرد: مردم و رانندگان در صورت مشاهده موارد مشابه حتما به پلیس اطلاع دهند.

یاوری متذکر شد: مردم و رانندگان آژانس حتما در مواردی که فردی به آن‌ها بسته یا پاکتی را برای انتقال به جایی می‌دهد محتویات آن را بررسی کنند و از صحت و سقم ادعای فرد در مورد بسته، پاکت یا مدارک مطمئن شوند تا مورد کلاهبرداری یا سوء استفاده قرار نگیرند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها