مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
با تبلیغات دشده شوید
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
کانال تلگرامی مطلع الفجر
مطلع الفجر: گیلانغرب من
7. مرداد 1396 - 12:26   |   کد مطلب: 110497

 

 
برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دو نمایش «اخککندو» و «صبحانه در غروب» به اجرای خود در تالار قشقایی تئاتر شهر پایان دادند.
امتیاز خبر: 54 از 100 تعداد رای دهندگان 2477
خبرگزاری ایسنا: برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دو نمایش «اخککندو» و «صبحانه در غروب» به اجرای خود در تالار قشقایی تئاتر شهر پایان دادند.

به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در تالار اصلی نمایش «اعتراف» نوشته بردمیرمن و کارگردانی شهاب حسینی میزبان علاقه‌مندان تئاتر است، در این اثر نمایشی که ساعت 21 با مدت زمان 120 دقیقه و قیمت بلیت  40 ،  50 و 60 هزار تومان به صحنه می‌رود، علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو  به عنوان بازیگر حضور دارند.

 
اجرای سه نمایش جدید در مجموعه تئاتر شهر

در تالار چهارسو نیز از روز پنجشنبه پنجم مرداد ماه نمایش «پسران تاریخ» به نویسندگی آلن بنت، کارگردانی اشکان خیل‌نژاد و بازی محسن ابوالحسنی، مجید آقاکریمی، مهرداد بابایی، سینا بالاهنگ، محمد برهمنی، سجاد حمیدیان، حامد رسولی، حمید رحیمی، مهدی شاهدی، مریم نورمحمدی، امیرمسعود واعظ ‌تهرانی روی صحنه رفته است.

این اثر نمایشی ساعت 20 با مدت زمان 130 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است.

«ناتمام» عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی محمد چرم شیر است که از روز سه شنبه دهم مرداد ماه به کارگردانی کهبد تاراج در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود، در این اثر نمایشی که ساعت 18:45 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان اجرا خواهد شد، الهام شعبانی، غزاله جزایری، ترانه کوهستانی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در همین تالار نمایش « صبح یه روز لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی و بازی رویا افشار، لیلا برخورداری، مارال فرجاد، حمیدرضا فلاحی، پژمان عبدی، احمد صمیمی که از روز سه شنبه سوم مرداد ماه اجرای خود را آغاز کرده، ساعت 20:30 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه میرود.

در تالار قشقایی نیز با اتمام اجرای دو نمایش «اخککندو» به کارگردانی هادی عامل و «صبحانه در غروب» به کارگردانی گلچهردامغانی نمایش جدیدی با عنوان «آرسن» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد صدیقی از روز پنجشنبه دوازدهم مرداد ماه روی صحنه میرود. در این اثر نمایشی فرهاد آئیش (حضور تصویری) ، مائده طهماسبی و خاطره حاتمی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در پلاتو اجرا هم طی روزهای 11، 12 و 13 مردادماه پروژه نمایشنامه‌خوانی «فیش آباد» به نویسندگی و کارگردانی سیروس همتی و بازی ( به ترتیب خوانش ) ندا مقصودی، سروش طاهری، مانلی حسین پور، شهرام مسعودی، محیا علیزاده و فریدون محرابی ساعت 20:30 پذیرای مخاطبان تئاتر است.

این در حالی است که نمایش «ادوارد و ننه» نویسندگی سید حسن حسینی و کارگردانی پیمان یاحقی تا روز یکشنبه 15 مرداد ماه ساعت 18 با مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان در پلاتو اجرا به اجرای خود ادامه می‌دهد. سید حسن حسینی و کاظم بزرگر بازیگران نمایش هستند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها