تازه های خبر

پربیننده ها

مطالب گیلانغرب

روایتی از مبارزه با محرومیت ها؛
مطلع الفجر:مبارزه در کرمانشاه با وجود گذشت سال ها از دفاع مقدس تمام نشده بلکه جنسش فرق کرده است.
در گفتگو با مطلع الفجر؛
مطلع الفجر: در روزهای اخیر خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر جابجایی شهردار گیلانغرب منتشر شده بود که تکذیب شد .
بر اساس نظر سنجی مطلع الفجر؛
مطلع الفجر:بانزدیکی پایان کار شورای اسلامی کنونی شهر گیلان غرب به نظر بهترین مرجع برای اظهار نظر در مورد عملکرد این شاکله تنها مردم شهر گیلانغرب باشند .
از بامداد امروز ؛
مطلع الفجر:موج جدیدی از گردو خاک ،از دیشب مرزهای غربی استان کرمانشاه را فرا گرفته و به موجب ان در شهرستان گیلانغرب نیز دید افقی کاهش یافت.
بهار است و گل طرب انگیز گشت ...
مطلع الفجر: بهار که می اید بستر طبیعت فرش رنگ رنگی از دیدنی ها را در ورای اذهان میگستراند که بی شک هر گوشه ان دیدنی و چشم نوز است .
ثقفثف
گزارش؛
مطلع الفجر:بازارچه سومار که به عنوان یکی از سوهای امید مردم منطقه برای برون رفت از وضعیت محرومیت موجود به شمار می اید هنوز غیر رسمی است .
ثقثق
معرفی جاذبه های باستانی و دیدنی؛
مطلع الفجر:تفرجگاه میاندار از توابع گیلانغرب از مناطق تفریحی، بکر، سرسبز و زیبای این شهرستان است که در ایام نوروز پذیرای شمار زیادی از طبیعت دوستان است.
یثقف
تداوم بحران آلودگی در اسمان شهر؛
مطلع الفجر:موج جدیدی از گردو خاک به عنوان یک بحران آلودگی ماندگار ،از دیشب مرزهای غربی استان کرمانشاه را فرا گرفته و به موجب ان در شهرستان گیلانغرب نیز دید افقی به طور قابل توجهی کاهش یافته و الودگی محسوسی را باعث شده است .
قفقغ
معرفی جاذبه های گیلانغرب
مطلع الفجر:این آتشكده در حاشیه سراب گیلانغرب و دارای فضای مركزی كه محل آتشدان با چهار طاقی در اطراف و پایه های طاق و اتاق های مجاور و همچنین راهروهایی در ضلع غربی آتشكده می باشد
لالالب
معرفی جاذبه های گیلانغرب؛
مطلع الفجر:منطقه دیدنی و طبیعت بکر و چشم نواز گلین گیلانغرب با دره هایی عمیق وسر سبزلبریز از درختان انار و گردو وانجیر را شاید باید جزو دیدنی ترین نقاط استان کرمانشاه به حساب آورد .
فغقفغ
به روایت تصویر
مطلع الفجر: شهرداری گیلانغرب با رویکرد خدمت صادقانه به همشهریان عزیز اقدامات زیادی را از حیث روکش آسفالت ، ساخت پارک کلی و توسعه فضای سبز و مبلمان شهری را در دستور کار خود قرار داده است .
989
با انتخابات؛
مطلع الفجر: در اغازین ساعات امروزدو کاندید به جرگه نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب پیوستند.
قفثقغ
شهردار گیلانغرب ؛
مطلع الفجر:شهردار گیلانغرب گفت:حقیقتاًمحیط شهری و عناصر موجود در آن،نقش بسیار مهمی در شکل گیری تعاملات اجتماعی والقای مفاهیم فرهنگی، اجتماعی دارداز این رو شهرداری تصمیم به نصب دستگاه تلویزیونی شهری در سطح شهر گیلانغرب گرفت.
بلبیلیب
رییس شورای شهر گیلانغرب ؛
مطلع الفجر:رییس شورای شهر گیلانغرب از بررسی مسائل ومشکلات شهرکهای حاشیه شهر گیلانغرب در نشستی با حضور مسئولین و نمایندگان مردم در فرمانداری شهرستان خبر داد.
غقفغ
شنیده ها حاکیست؛
مطلع الفجر: فرماندار برکنار شده شهرستان گیلان غرب به زودی در استان ایلام فرماندار خواهد شد.
 حریق در جنگلهای قلاجه و کچل در گیلانغرب  پایان  گرفت
در سایه همت مردمی؛
مطلع الفجر: آتش سوزی بزرگی که از ساعات اغازین عصر دیروز در کوههای قلاجه و کچل در گیلانغرب شروع شده بود نهایتا با تلاش ماموران منابع طبیعی و نیروهای مردم بومی پایان یافت.
لبل
اختصاصی؛
مطلع الفجر:یک بمب عمل نکرده رژیم بعث در دوران دفاع مقدس در حاشیه یکی از مدارس شهر گیلانغرب کشف شد.
44
پس از اقامه نماز جمعه؛
مطلع الفجر:راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم یمن روز جمعه هفته جاری همزمان با سراسر کشور بعد از نماز جمعه در گیلانغرب برگزار می شود
حجت الاسلام موسوی
موسوی در جشن میلاد امام علی .ع.
مطلع الفجر:حقیقتاًٌامام علی .ع. را می‌توان نمادی از برقراری عدالت در جامعه و احساس تکلیف در حمایت از محرومان و مستعضفان می‌شناسیم.
قثفثق
به همت بهداشت انجام شد
مطلع الفجر:همزمان با اخرین روزهای هفته سلامت کارکنان بهداشت گیلانغرب در بین عشایر منطقه حاضر و ضمن واکسیناسیون کودکان ، در بین آنها با ارائه آموزش تراکت های آموزشی تبلیغی توزیع نمودند

صفحه‌ها