تازه های خبر

پربیننده ها

مطالب گیلانغرب

فرماندهی انتظامی گیلانغرب خبر داد؛
مطلع الفجر:فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در این شهرستان از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان روز بیست پنجم این ماه خبر داد.
بهار است و گل طرب انگیز گشت ...
مطلع الفجر: بهار که می اید بستر طبیعت فرش رنگ رنگی از دیدنی ها را در ورای اذهان میگستراند که بی شک هر گوشه ان دیدنی و چشم نوز است .
معرفی یادمان گیلانغرب؛
مطلع الفجر:در هر شهر و دیاری خطه ای متبرک و قابل احترام است که مردم به سان سنگ صبوری دلهای زنگار گرفته را در ان صیقل میزنند و در گیلانغرب نیز یادمان شهدای مطلع الفجر از این خیل اماکن متبرک است .
جادبه های گردشگری گیلان غرب؛
مطلع الفجر:با توجه به بازدید هایی که از منطقه گلین داشته ایم مشاهده شد که حضور گردشگران تابستانی در این منطقه خوش آب و هوا بسیار قابل توجه است به گونه‌ای که جای جای این منطقه مملو از گردشگران بود.
معرفی جاذبه های طبیعی؛
مطلع الفجر:تفرجگاه میاندار از توابع گیلانغرب از مناطق تفریحی، بکر، سرسبز و زیبای این شهرستان است که در ایام نوروز پذیرای شمار زیادی از طبیعت دوستان است.
معرفی جاذبه های زیبای گردشگری؛
مطلع الفجر:شهرستان گیلان غرب در غرب استان کرمانشاه صدها اثر تاریخی و منطقه بکر تفریحی و گردشگری دارد که سالانه مهمانهای زیادی رادر ایام نوروز به خود فرا می خواند .
معرفی جاذبه های طبیعی گیلانغرب؛
مطلع الفجر:روستاي شاوله از جمله روستاهای کوچک و البته دیدنی دهستان ویژنان شهرستان گیلانغرب است که درفاصله حدودا ۳۵ کیلومتری این شهرستان واقع شده است.
قلاجه
معرفی جاذبه های گیلانغرب
مطلع الفجر:جنگل‌های قلاجه در استان کرمانشاه یک منطقه زیبا وحفاظت شده توسط سازمان محیط زیست است که جانداران مختلفی در آن زیست می‌کنند.
معرفی جاذبه های تاریخی گیلانغرب؛
مطلع الفجر:این آتشكده در حاشیه سراب گیلانغرب و دارای فضای مركزی كه محل آتشدان با چهار طاقی در اطراف و پایه های طاق و اتاق های مجاور و همچنین راهروهایی در ضلع غربی آتشكده می باشد
روایتی از مبارزه با محرومیت ها؛
مطلع الفجر:مبارزه در کرمانشاه با وجود گذشت سال ها از دفاع مقدس تمام نشده بلکه جنسش فرق کرده است.
در گفتگو با مطلع الفجر؛
مطلع الفجر: در روزهای اخیر خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر جابجایی شهردار گیلانغرب منتشر شده بود که تکذیب شد .
بر اساس نظر سنجی مطلع الفجر؛
مطلع الفجر:بانزدیکی پایان کار شورای اسلامی کنونی شهر گیلان غرب به نظر بهترین مرجع برای اظهار نظر در مورد عملکرد این شاکله تنها مردم شهر گیلانغرب باشند .
از بامداد امروز ؛
مطلع الفجر:موج جدیدی از گردو خاک ،از دیشب مرزهای غربی استان کرمانشاه را فرا گرفته و به موجب ان در شهرستان گیلانغرب نیز دید افقی کاهش یافت.
ثقفثف
گزارش؛
مطلع الفجر:بازارچه سومار که به عنوان یکی از سوهای امید مردم منطقه برای برون رفت از وضعیت محرومیت موجود به شمار می اید هنوز غیر رسمی است .
یثقف
تداوم بحران آلودگی در اسمان شهر؛
مطلع الفجر:موج جدیدی از گردو خاک به عنوان یک بحران آلودگی ماندگار ،از دیشب مرزهای غربی استان کرمانشاه را فرا گرفته و به موجب ان در شهرستان گیلانغرب نیز دید افقی به طور قابل توجهی کاهش یافته و الودگی محسوسی را باعث شده است .
قفقغ
معرفی جاذبه های گیلانغرب
مطلع الفجر:این آتشكده در حاشیه سراب گیلانغرب و دارای فضای مركزی كه محل آتشدان با چهار طاقی در اطراف و پایه های طاق و اتاق های مجاور و همچنین راهروهایی در ضلع غربی آتشكده می باشد
لالالب
معرفی جاذبه های گیلانغرب؛
مطلع الفجر:منطقه دیدنی و طبیعت بکر و چشم نواز گلین گیلانغرب با دره هایی عمیق وسر سبزلبریز از درختان انار و گردو وانجیر را شاید باید جزو دیدنی ترین نقاط استان کرمانشاه به حساب آورد .
فغقفغ
به روایت تصویر
مطلع الفجر: شهرداری گیلانغرب با رویکرد خدمت صادقانه به همشهریان عزیز اقدامات زیادی را از حیث روکش آسفالت ، ساخت پارک کلی و توسعه فضای سبز و مبلمان شهری را در دستور کار خود قرار داده است .
989
با انتخابات؛
مطلع الفجر: در اغازین ساعات امروزدو کاندید به جرگه نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب پیوستند.
قفثقغ
شهردار گیلانغرب ؛
مطلع الفجر:شهردار گیلانغرب گفت:حقیقتاًمحیط شهری و عناصر موجود در آن،نقش بسیار مهمی در شکل گیری تعاملات اجتماعی والقای مفاهیم فرهنگی، اجتماعی دارداز این رو شهرداری تصمیم به نصب دستگاه تلویزیونی شهری در سطح شهر گیلانغرب گرفت.

صفحه‌ها