تازه های خبر

پربیننده ها

مطالب سیاسی

امام جمعه گیلانغرب
مطلع الفجر:امام جمعه گیلانغرب گفت:اگرمدیرانی که همه امکانات کشور در اختیار انهاست با درک درست واقعیات جامعه ،گرفتاریهای مردم رابا نگاهی فرا جناحی و صرفا دلسوزانه پیگیری کنندقطعا دشمنان در دکترین نفوذ خود همیشه ناکام خواهند بود .
مطلع الفجر:بیانیه ها و فشارهای احزاب اصلاح طلب با محوریت مطالبه تغییرات و عزل و نصب ها در شرایطی که مدیران دولتی و غیر دولتی در کرمانشاه درگیر و دار بحران زلزله هستند ادامه دارد.
در عربستان سعودی چه می گذرد؟
مطلع الفجر:خبرگزاری رویترز گزارش داده ولیعهد جوان عربستان بعد از آگاهی از اینکه حجم مخالفت‌ها با پادشاهی او در حلقه بستگانش فراتر از تصورات او بوده، تصمیم گرفت آنها را سرکوب کند.
نقد و نظر؛
مطلع الفجر:اگر چه لانه جاسوسی آمریکا نزدیک به ۴۰ سال پیش در تهران تسخیر شد و هرگونه ابتکار عمل را از استکبار جهانی برای کودتا در کشورمان گرفت، اما هنوز سفارت خانه این کشور در دل برخی غرب زدگان داخلی دائر است و گاهی در حال فتنه انگیزی است.
یادداشت؛
مطلع الفجر:این فرض بسیار کم رنگ هم وجود دارد که اگر اروپا در این مقطع تاریخی، در موضوع برجام قاطعانه در مقابل آمریکا بایستد و از برجام با تمامیتش حمایت کند، وارد فضای جدیدی در روابط بین الملل خواهیم شد.
ثقثصق
تاکتیک فرار روحانی از شکست ها و چسبیدن به پیروزی ها
مطلع الفجر: روشی که تیم رسانه ای دولت پیش از انتخابات ۹۶ و بعد از مشت و لگدهای کارگران معدن یورت در پیش گرفته، دروغ و ادعاهای بزرگ برای به حاشیه بردن عملکرد دولت است.
واکاوی نقش آمریکا در اقدامات اخیر عربستان؛
مطلع الفجر:حضور ترامپ در کشورهای عربی و انعقاد قرارداد تجاری خرید سلاح، در واقع به منزله آب دادن به یک افعی تشنه بود هر چند تا سیراب شدن این افعی هنوز راه درازی وجود دارد.
امام جمعه گیلان غرب ؛
مطلع الفجر:امام جمعه گیلان غرب گفت :ملت ما در آستانه سالگرد ارتحال ملكوتى امام راحل انقلابى‌تر از هر زمان، پاى آرمانهاى انقلاب و انديشه سياسى امام خمينى(ره) و مؤلفه‌هاى بنيادين گفتمان انقلاب اسلامى، استوار ايستاده است.
انتخابات 96 با مطلع الفجر؛
مطلع الفجر:افرادی که با هدف خدمت کردن، که از آن به عنوان برترین و بالاترین سعادت تعبیر شده، پای در این آوردگاه وکارزار می گذراند نیازی به بوق زدن ها و تبلیغات چهره به چهره ندارند
بیبیسبیس
اعتراض شدید معدنچیان یورت به رئیس جمهور
مطلع الفجر:معدنچیان با شعارهای انتقادی اعتراض خود رابه رئیس جمهور نشان دادند. شدت اعتراضات به حدی بود که روحانی مجبور به ترک معدن شد.
قفقثف
شکل صحیح کار سیاسی در کلام وحی؛
مطلع الفجر:اگر مردم، شرایط اجتماعی تشکیل حکومت ولیّ خدا را در هر زمان فراهم آورند، به این معنا که مردم در صحنه حاضر باشند، آنگاه کار جامعه اسلامی سامان می یابد و جامعه به هدف خواهد رسید.
انکار و فراموشی
مطلع الفجر:ماجرای انکارهای مکرر وعده‌ها و «من نگفتم‌های رئیس‌جمهور» و کشیده شدن آن به مناظره‌ها آن هم در روزهایی که مردم منتظرند از نتایج آن وعده‌ها ببینند و بشنوند، بیانگر واقعیتی تلخ است: اعتراف دیرهنگام دولتی‌ها به ناتوانی و پوچ بودن وعده‌ها.
رییسی در نخستین گردهمایی انتخاباتی تهران:
مطلع الفجر:کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.
در زمین دشمن بازی نکنیم؛
مطلع الفجر:انتخابات ما از مردم سالاری داخلی هم فراتر رفته و بین المللی شده؛ به گونه‌ای که همه و همه می‌خواهند در آن شرکت کنند. مردم، مسئولان، ضد انقلاب، منافقان و حتی دولت آمریکا!
امام جمعه موقت گیلان غرب؛
مطلع الفجر :امام جمعه موقت گیلان غرب گفت :هدف دشمن القای نا امیدی در مردم است لذا اصلی ترین وظیفه مسئولان، پیگیری سیاستهای اقتصاد مقاومتی بویژه در بخش اشتغال و تولید و تلاش جدی برای حل مشکلات معیشتی مردم است.
بر اساس نظر سنجی مطلع الفجر؛
مطلع الفجر:بانزدیکی پایان کار شورای اسلامی کنونی شهر گیلان غرب به نظر بهترین مرجع برای اظهار نظر در مورد عملکرد این شاکله تنها مردم شهر گیلانغرب باشند .
عطوان:
مطلع الفجر:تحلیلگر بارز جهان عرب با انتقاد شدید از حمایت عربستان و امارات از تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در خصوص ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور به آمریکا نوشت: این سعودیها بودند که حملات تروریستی در آمریکا انجام دادند؛ نه اتباع این هفت کشور.
فغافقغف
امام جمعه گیلانغرب:
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت :يكى از بهترين راهكار جهت خنثى‌سازى تهديدات دشمن، استفاده مناسب از فرصت‌ها و يكى از بهترين فرصت‌ها جهت زنده نگه داشتن و انتقال مفاهيم انقلاب اسلامى، بزرگداشت ايام الله دهه فجر است.
ثقثصقثص
یادداشت/ قسمت اول
مطلع الفجر:امروز در ایالت کالیفرنیا که مرکز دانشگاه های آمریکاست تعداد زندانها از تعداد دانشگاهها بیشتر است و اگر تا ۳۰ سال پیش در آمریکا کمتر از ۵۰ نمازخانه و مسجد وجود داشت امروز در آمریکا بیش از سه هزار مسجد وجود دارد.
با صدور بیانیه ای؛
مطلع الفجر: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه اعلام موجودیت کرد.

صفحه‌ها