مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
1. تير 1397 - 15:21   |   کد مطلب: 111676
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت :علی رغم اقدام خصمانه رسانه‏ هاى استكبارى ومغرض بعد از ارتحال امام ، باید گفت که رهبری مدیرى جامع الاطراف، داراى مكتب فكرى مشخص،رهبرى مردمی و درد آشنا با توده مردم است.

به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ، حجت الاسلام خاص امیری  در خطبه های امروز نماز جمعه مسجد جامع گیلانغرب  ضمن اشاره به مناسبتهای هفته پیش رو  به روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی سالروز فرمان حضرت امام خمینی مبنی بر تاسیس سازمان تبلیغات ، روز اصناف سالروز تخریب بقاع متبرکه ائمه بقیع در مدینه منوره توسط وهابیون ،۶ تیر سالگرد ترور رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای توسط منافقان کوردل اشاره و  روز قوه قضائیه  را به ریاست محترم دادگستری دادستان و قضات و کارکنان زحمتکش قوه قضاییه تبریک گفت .

 

وی به جانشینی رهبری  اشاره و تصریح کرد :با رحلت معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی در ۱۴ خرداد ۶۸ جانشین رهبری مطرح شد  از سویی تصور دشمنان انقلاب این بود که بعد از ارتحال حضرت امام ، انقلاب چند ماه بیشتر دوام نمی آورد وقتی قدرت انقلاب و مردم را دیدند دست به توطئه زدند.

 

حجت الاسلام خاص امیری  اظهار داشت:بدخواهان داخلی و خارجی نظالم اسلامی امیدوار بودند  با ارتحال امام انقلاب از بین برود اما خداوند اراده کرده بود انقلاب با قدرت بیشتری به پیش برود و مجلس خبرگان رهبری در اجلاس فوق العاده در سطح کشور و انسجام ملی و ثبات مدیریت از میان گزینه‌های موجود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای امام انتخاب کرد.

 

 

 خطیب نماز جمعه گیلانغرب افزود:از ۱۴ خرداد ۶۸ ۲۹ سال می گذرد درباره ویژگی ها و دستاوردهای این سخن گفته شده است و درباره انقلاب اسلامی رهبری مردم و ایران مشاهده می‌کنیم این وظیفه بر همه نخبگان روشنفکران اصحاب قلم و رسانه و پژوهشگران سنگینی می‌کند

 

 

 حجت الاسلام خاص امیری درباره شخصیت سیر و سلوک راهبردها آرا و اندیشه های رهبر معظم انقلاب  نمونه ای از فضایل ایشان  را بیان کرد .

 وی  به سوابق، تجارب وکارنامه مدیریتی ،سیره و سلوک فردیرهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت : اخلاق عملی، روشنفکر و نظریه‌پرداز رهبر معظم انقلاب به واقعه ایدئولوگ نظریه پرداز یک روشنفکر واقعی است روشنفکری که عقلانیت زمان و مکان پایه تصمیم گیری است.

 

 
وی مدیریت راهبردی و آینده نگری در عرصه دفاعی و امنیتی را از دیگر رهبردهای رهبری و سلوک او عنوان و تصریح کرد: ما از رهبری در قانون گرایی و جامع‌نگری سراغ داریم؛ پیش اندیشی وراهبردی همراه با مدیریت بحرانهای متکی برامیدبخشی و روحی آفرینی از جلوه‌های مدیریتی ایشان است. که مدیریت جهادى، ایجاد امنیت پایدار، كاهش تهدیدات، حفظ استقلال و توسعه قلمرو حیاتى و دفاعى كشور فراتر از مرزهاى جغرافیایى از مولفه‏هاى مهم این مدیریت محسوب مى‏شود.
 حجت الاسلام خاص امیری  ابراز داشت: باید گفت که رهبر معظم انقلاب مبارز انقلابى و مصلح است ‏،یك انقلابى تمام‏عیار كه اعتدال و میانه‏روى در عرصه سیاست را پیشه خود كرده و مدارا و تسامح را در میان دوستان انقلاب سر لوحه قرار داده است، در عین‏حال كه در برابر دشمنان و استكبار با صلابت و اقتدار ایستاده است.

 

امام جمعه گیلانغرب اظهار داشت:رهبرى را باید به جامعه به‏خصوص جوانان معرفى كرد، ایشان ازجمله رهبران بزرگ جهان در قرن بیست‏ویكم است، رسانه‏هاى استكبارى بعد از ارتحال امام تصمیم به «بایكوت خبرى رهبرى» در دنیا گرفتند،تا صدا و تصویر و پیام ایشان به گوش جهانیان نرسد!
و از سوى دیگر رسانه‏هاى داخلى ازجمله رادیو و تلویزیون هم رهبرى را عمدتاً به دیدارها، ملاقات‏ها و سخنرانى‏ها معرفى كرده‏اند،درحالى كه ایشان مدیرى جامع الاطراف، داراى منظومه و مكتب فكرى مشخصى، مدیر و رهبرى در میان مردم و با آن‏ها و درد آشنا با توده مردم است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار