مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
23. دى 1396 - 10:32   |   کد مطلب: 111020
مطلع الفجر: امام جمعه ، نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس و مسئولان شهرستان از برخی از نقاط زلزله زده در دهستان ویژنان و سطح شهر گیلانغرب بازدید کردند.

 به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ،درپی وقوع چندین زمین لرزه بزرگ در سومار و حوالی شهرستان گیلانغرب  نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی به اتفاق سرپرست فرمانداری ، امام جمعه وتعدادی از  مسئولین از برخی از نقاط زلزله زده در دهستان ویژنان و سطح شهر گیلانغرب بازدید و مشکلات مردم را بررسی کردند .

تجری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با خبرنگار مطلع الفجر ، اظهارداشت  مهمترین مشکلی که درحال حاضر مردم منطقه با آن مواجه هستند پس لرزه های سنگینی است که باعث شده تا مردم احساس امنیت روانی  نکنند و نتوانند به منازل برگردند و این باعث میشود تا در این شرایط نامساعد هوا هم نتوانند در بیرون مقاومت کنند و بناچار در داخل خودروها و با شرایطی نامساعد زندگی کنند.

نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب وسرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات مسئولینی که پای کار بوده اند گفت: باید برای مسئولین هلال احمر کشور اظهار تاسف خود را ابراز نمایم که باوجود اینکه در چنین شرایطی بایستی مردم را حداقل به چادر مجهز نمایند و این دغدغه مردم را تا حدودی مرتفع کنند متاسفانه در اعطای چادر خیلی مقاومت می کنند لذا انتظار این است هر چه سریعتر مشکل تامین جادر مردم شهرستان گیلانغرب مرتفع گردد .

امام جمعه گیلانغرب هم ضمن دعوت مردم به آرامش گفت: پس لرزه ها با این شدت و حدت توجه بیشتر مسئولین را می طلبد تا حداقل خدمات ممکن را به مردم ارائه نمایند.

حجت الاسلام خاص امیری افزود: مردم احساس ترس دارند و در این شرایط علاوه برچادر بلحاظ وضعیت سرمای هوا تامین کانکس برای مناطق زلزله زده هم بایستی سریعتر در دستور کار قرارگیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان گیلانغرب  نیزگفت :در نتیجه وقوع این زمین لرزه ها بخش هایی از ساختمانهای اداری  وشعب بانکی، واحدهای مسکونی و تجاری شهر گیلانغرب و برخی از روستاهای دهستان ویژنان  تخریب و یا آسیب جدی وارد آمد.

همتی افزود: تعداد 13 نفر هم از شهروندان مصدوم شدند که در بیمارستان الزهرا.س. مورد مداوا ودرمان قرار گرفتند وی مهمترین مشکل را درمناطق زلزله زده درحال حاضر اسکان اضطراری و تامین چادر عنوان نمود.

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار