مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
9. دى 1396 - 12:55   |   کد مطلب: 110957
مطلع الفجر : یک هادی سیاسی کشوری گفت :فتنه88 پیامدها و آثار داخلی وخارجی از جمله بی اعتنایی به باورهای مردم و قانون ، ایجاد دو دستگی با توطئه استکبار و همراهی خائنین داخلی داشت.

 به گزارش  خبرنگار مطلع الفجر ،مراسم گرامیداشت 9 دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت در شهرستان گیلانغرب نیز برگزارشد.

در این مراسم سیاسی کشوری و از اساتید دانشگاهها و مراکز نظامی استان در سخنانی با اشاره به اینکه فتنه 9 دی دسیسه و توطئه بدخواهان و دشمنان انقلاب بود  اظهار داشت: فتنه88 پیامدها و آثار داخلی وخارجی از جمله بی اعتنایی به باورهای مردم و قانون ، ایجاد دو دسته گی با توطئه استکبار و همراهی و هدایت خائنین داخلی را در داخل و آسیب به اعتبار ما در بعد خارجی داشت.

سید امین موسوی  تصریح کرد:  فتنه 88 حرمت شکنی نسبت به همه ارزشهایی بود که بسیاری از خانواده های این ملت عزیزانشان را بخاطر حفظ آن ارزشها تقدیم نموده بودند اما  عنایت خداوند و هدایت وبصیرت مقام معظم رهبری  مردم را درکنار هم قرارداد تا با هوشیاری و حضور مردم فتنه 88 ناکام بماند و می بینیم این اقتدارو توان امروز، استکبار را بر زمین زده است .

وی از 9 دی به عنوان یک حماسه بی بدیل از نمود و تجلی بصیرت مردم در ولایتمداری و میثاق با ارمانهای انقلاب و اسلام یاد کرد و ابراز داشت : در 9 دی مردم  با تمام وجود به فتنه گران و استکبار نه گفتند و بار دیگر وفاداری خود را به نظام فریاد زدند .

این هادی سیاسی  به تداوم توطئه های دشمنان  انقلاب و اسلام  اشاره کرد و  ضمن تاکید بر بصیرت و هوشیاری مردم اظهار داشت: دشمن برای فاصله انداختن  بین ملت و نظام فتنه های دیگری را طراحی و تداعی خواهد کرد و از این رو باید گفت که باید بیش از پیش روحیه خدمت به مکردم خصوصا در عرصه اقتصادی و همچنین توجه دولت به امر اقتصاد   مقاومتی به عنوان نسخه شفا بخش  کنونی برای کشور توجه بیش از پیش کرد .

 در ابتدای این مراسم عظیم و مردمی که با حضور اقشار مختلف مردم با بصیرت  دومین شهر مقاوم کشور در مسجد جامع گیلانغرب برگزار شد  مردم در حمایت از انقلاب ، ولایت فقیه و انزجار از فتنه گران و استکبار شعارهای کوبنده ای را با مشتهای گره کرده سر دادند .

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار