مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
14. آذر 1396 - 13:39   |   کد مطلب: 110914
مطلع الفجر:فرمانده سپاه گیلان غرب در جلسه هماهنگی گرامی داشت سالروز عملیات غرور افرین مطلع الفجر از این عملیات به عنوان یکی از عملیاتهای راهبردی و موثر دوران دفاع مقدس در غرب کشور یاد کرد .

 به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ،صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری گیلانغرب ، جلسه هماهنگی گرامی داشت سالروز عملیات غرور آفرین مطلع الفجر با حضور مسئولان ادارات  و نهادهای  این شهرستان برگزار شد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گیلانغرب  ضمن گرامی داشت هفته وحدت  و نکوداشت یاد و خاطره شهدای عملیات مطلع الفجر و 750 شهید گیلانغرب اظهار داشت: عملیات مطلع الفجر به عنوان یکی از عملیاتهای راهبردی و موثر  دوران دفاع مقدس در غرب کشور  خود منشاء پیروزیهای بزرگ و بستر آزادی نقاط زیادی از کشور شد .

سرهنگ  معصومعلی محمدی ابراز داشت :عملیات مطلع الفجر از جمله عملیات های بزرگ غرب کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس بود که در منطقه عملیاتی گیلانغرب اجرا شد که در این عملیات علاوه بر آزادسازی ارتفاعات مهمی همچون چغالوند و آوزین بیش از30 کیلومتر از خاک کشورمان در دشت گیلان از دست دشمن متجاوز آزاد و 30 روستا در این مناطق نیز آزاد شد.

 

این فرمانده بسیج یاد آور شد : بر اساس آمار در عملیات مطلع الفجر دو هزار و150 کشته، زخمی و اسیر با انهدام بخش قابل توجهی تجهیزات و ادوات دشمن از دیگر دستاوردهای این عملیات بزرگ بود.

محمدی از برگزاری مراسم بزرگ گرامی داشت عملیات مطلع الفجر در 22 آذر ماه جاری در منطقه گورسفید و آوزین گیلان غرب با حضور و سخنرانی  یکی از فرمانده هان مطرح کشوری خبر داد.

شهرستان گیلانغرب  در دفاع مقدس 750 شهید تقدیم انقلاب نمود و بر اساس مقاومت جانانه ای که در 8 سال دفاع مقدس از خود نشان داد لقب دومین شهر مقاوم کشور را به خود اختصاص داد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار