مطلع الفجر: شهدای شهرستان گیلانغرب
فایهای ویدویی
پارلمان مجازی ایران
مطلع الفجر درسروش
مطلع الفجر: گیلانغرب من
8. آذر 1396 - 14:03   |   کد مطلب: 110874
مطلع الفجر: با وجود تخریب جدی ساختمان دادگستری گیلانغرب اما فعالیت دادرسی و خدمت به مردم حتی یک روز هم متوقف نشده است .

 به گزارش خبرنگار  مطلع الفجر، با وجود تخریب جدی ساختمان و مجموعه  دادگستری شهرستان  گیلانغرب اما فعالیت دادرسی و خدمت به مردم حتی یک روز هم متوقف نشده است .

 رییس دادگستری گیلانغرب  در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر با اشهار اینکه کار باید جهاد و برای رضای خدا و خدمت به خلق حتی لحظه ای متوقف نشود اظهار داشت:  در پی زلزله اخیر که در شهرستانهای غربی استان کرمانشاه به وقوع پیوست متاسفانه ساختمان مجموعه دادگستری گیلانغرب نیز مانند بسیاری از سازه های شهرستان دچار خسارت جدی شده است .

علی خسروی فر تصریح کرد: علی رغم  اینکه در این حادثه ساختمام دادگستری دچار تخریب  و خسارت شده و فعالت در ان غیر ممکن بود ما برای تداوم فعالتهایی خدمت رسانی به مردم  ار جانب دستگاه قضا  تصمیم گرفتیم  با استقرار در چادرهای اضطراری  و پای کار بودن مجموعه همکاران فعالتهای خود را بدون وقفه ادامه دهیم.

با وجود اینکه کندی در روند تداوم کارها و حتی بررسی دادرسی ها  در شرایط فعالی شاید کاری توجیه پذیر باشد اما با تلاش رییس دادگستری  و دادستانی تلاشگر این شهرستان  بستری برای تداوم فعالت حتی در شرایط بحران و اضطرار فراهم گرده تا برای یک روز هم شده در مسیر احقاق حق خلل و وقفه ای پیش نیاید .

در زلزله اخیر  به بیش از 6700 واحد مسکونی روستایی و شهری گیلان غرب  خسارت  وارد شده است.

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار