نمایش 1 - 10 از 657
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
مطلع الفجر:وسایل محقر زندگی یک خانواده سه نفره در گیلان غرب به دلیل نداشتن اجاره خانه، کنار خیابان ریخته شد.
شکوفایی اقتصاد و تولید داخلی در گیلان غرب؛
مطلع الفجر: طی سالهای اخیر در شهرستان گیلان غرب و با ابتکار و تلاش گروهی از جوانان این منطقه شاکله ای تلاشگر گرد هم امده و در قالب شرکت وگا صنعت گیلان حرکتی خوب در راستای تولید داخلی انجام داده اند .
در قالب کاروان راهیان نور؛
مطلع الفجر:فرمانده سپاه گیلانغرب از اعزام 240نفر ازدانش آموز گیلانغربی در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.
با حضور ارگانهای انتظامی و امدادی؛
مطلع الفجر: فرمانده پلیس راه گیلان غرب از برگزاری مانور امداد و نجات تصادفات جاده‌ای با حضور دستگاه‌های ذیربط در شهرستان گیلانغرب خبر داد .
امام جمعه گیلانغرب؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت :ترامپ در طول صحبتهاى چاله‏ ميدانى و وقيحانه ‏اش نسبت به حاكميت برآمده از رأى و اعتماد مردم و نيز متأثر از احكام مقدس شريعت اسلام، تعابيرى به ‏كار مى‏برد كه بيشتر ترجمان واقعيتهاى تلخ خود آمريكاست.
مشروح؛
مطلع الفجر:استاندار کرمانشاه طی سفر یکروزه به شهرستان گیلانغرب از سد مخزنی شرفشاه و بازارچه مرزی سومار بازدید کرد.
مطلع الفجر:دادستان گیلانغرب، انتشار خبری در رسانه ها مبنی بر دستگیری کلاهبردار 4 میلیاردی در این شهرستان ، را تکذیب کرد.
تصویری ، توصیفی؛
مطلع الفجر:سرپرست فرمانداری شهرستان گیلانغرب از تمهیدات اتخاذ شده بمنظور تسهیل در تردد زوار عتبات عالیات در ایام اربعین از محور این شهرستان خبرداد .
در شهرستان گیلانغرب صورت گرفت؛
مطلع الفجر:نزاع جمعی درگیلانغرب با تلاش و حضور به موقع پلیس و تدبیر ریش سفیدان ایل پایان گرفت.
یک هادی سیاسی؛
مطلع الفجر:یک هادی سیاسی گفت :هدف اصلی هجمه نوین ضد فرهنگی و اخلاقی رسانه های غربی به ابتذال کشاندن زنان جامعه و تغییر آنها از زنانی ایثارگر و انقلابی به زنانی تجمل گرا و مصرف محور است.

صفحه‌ها