نمایش 1 - 10 از 781
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
خبر مسرت بخش دولت در آستانه سال نو!
مطلع الفجر:در پی زلزله اخیر در شهرستانهای غربی استان کرمانشاه به واسطه خسارتهای وارده موضوع اجرای امهال 2 ساله وامها قطعی شد اما در آستانه سال نو پیامکهای تهدید آمیز بانکها این مهم را در هاله ای از ابهام قرار داد.
امام جمعه موقت گیلانغرب؛
مطلع الفجر: امام جمعه موقت گیلانغرب گفت :استراتژى امام در «حدوث» و «بقاى» انقلاب اسلامى، بر دو عنصر اساسى اسلام و مردم تكيه داشت.
لاالبا
تصویری ؛
مطلع الفجر:آبشارزیبای "تنگ گلم"یکی از جاذبه‌های دهستان ویژنان است که چشم اندازی بکر ودست نخورده دارد ، تنگ گلم در حدود 14 کیلومتری غرب شهر گیلانغرب ودر ابتدای دهستان ویژنان قرار گرفته است.
به همت بنیاد شهید برگزار شد؛
مطلع الفجر:بمناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا صبح امروز برنامه های متنوعی در شهرستان گیلانغرب برگزارشد .
معرفی یادمان گیلانغرب؛
مطلع الفجر:در هر شهر و دیاری خطه ای متبرک و قابل احترام است که مردم به سان سنگ صبوری دلهای زنگار گرفته را در ان صیقل میزنند و در گیلانغرب نیز یادمان شهدای مطلع الفجر از این خیل اماکن متبرک است .
مطلع الفجر:چند سالیست در شهرستان گیلان غرب با تلاش گروهی از جوانان این منطقه شاکله ای تلاشگر گرد هم امده و در قالب شرکت وگا صنعت گیلان حرکتی خوب در راستای تولید داخلی انجام داده اند که امروز در کشورمطرح شده اند .
جادبه های گردشگری گیلان غرب؛
مطلع الفجر:با توجه به بازدید هایی که از منطقه گلین داشته ایم مشاهده شد که حضور گردشگران تابستانی در این منطقه خوش آب و هوا بسیار قابل توجه است به گونه‌ای که جای جای این منطقه مملو از گردشگران بود.
امام جمعه گیلانغرب؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب:از بزرگترين تدابير رهبر معظم انقلاب در مديريت نظام اسلامى نقدبا هدف اصلاح وضع موجود است در حالی که عده ای بجای اصلاح امور از ساطور قصابى براى درمان آلام و دردها بهره مى‏برند.
تصویری؛
مطلع الفجر:مراسم با شکوه جشن میلاد کوثر با حضو امام جمعه ، جمعی از مسئولان و بانوان در گیلانغرب برگزار شد .
معرفی جاذبه های زیبای گردشگری؛
مطلع الفجر:شهرستان گیلان غرب در غرب استان کرمانشاه صدها اثر تاریخی و منطقه بکر تفریحی و گردشگری دارد که سالانه مهمانهای زیادی رادر ایام نوروز به خود فرا می خواند .

صفحه‌ها