نمایش 1 - 10 از 925
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
حضور پرشور مردم گیلانغرب در راهپیمایی 22 بهمن؛
مطلع الفجر:حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلانغرب صحنه هایی زیبایی را را از حماسه خلق کرد .
طنین صدای خدمت درمناطق محروم؛
مطلع الفجر:درهفتمین روز از دهه فجربا حضور جمعی از مسئولان ازطرحهای عمرانی ،آموزشی ،خدماتی، کشاورزی و ورزشی در شهرستان گیلانغرب بعمل آمد.
جهاد همچنان باقیست؛
مطلع الفجر:فرمانده سپاه گیلان غرب گفت: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم گیلان غرب گروه جهادی "شهدای گیلانغرب" سپاه به روستاهای محروم دهستان چله اعزام شدند.
همزمان باسالگرد دهه فجر انقلاب انجام شد؛
مطلع الفجر:همزمان باسالگردپیروزی انقلاب طرح های خدماتی ، کشاورزی و عمرانی در گیلانغرب با حضور استاندار کرمانشاه افتتاح شد .
گزارش
مطلع الفجر:عرضه و مصرف قلیان به واسطه گرایش زیاد در بین جوانان ونوجوانان به یکی از نمودهای سوء آسیب های اجتماعی و تهدید سلامت بدل شده است .
همزمان باسالگرد دهه فجر انقلاب؛
مطلع الفجر:دومین روزاز ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان گیلانغرب با برنامه های فرهنگی و هنری و افتتاح طرحهای عمرانی و آموزشی همراه بود.
در راستای تکریم بازنشستگان؛
مطلع الفجر:مراسم محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه گیلانغرب با حضور خانواده های بازنشستگان برگزار شد.
به قلم یادگار دفاع مقدس حاج علی اکرم حیدری؛
مطلع الفجر:جبهه های غرب کشور خصوصا گیلانغرب، همواره خاستگاه رشادت و غیرت ورزی بزرگمردان بی ادعایی بوده که در برابر خصم جان نثار کردند تا بیرق اسلام و انقلاب مانا بماند .
نهضتی که ادامه دارد ؛
مطلع الفجر:قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت نبی اکرم .ص. دردور افتاده ترین روستاهای گیلانغرب در حوزه های رفاهی و زیر ساختی خدمات ارزنده ای را ارایه کرده است .
رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه
مطلع الفجر:رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه گفت: فشارهای اقتصادی کنونی نتیجه تحریمهای ظالمانه امریکا و نسخه های غلط برخی دوستان داخلی در مواجهه و برون رفت از تحریم ها است.

صفحه‌ها