نمایش 1 - 10 از 582
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
امام جمعه گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت :در شرایط کنونی انچه به مصلحت کشور و انقلاب است؛تعامل و تفاهم ملی البته با نقد منصفانه و خیر خواهانه و بالا بردن تحمل یکدیگر و صرار و تاکید بر تبعیت از رهنمونهای دلسوزانه رهبر معظم انقلاب است.
گامی در مسیر روان سازی چرخه تولید و اشتغال؛
مطلع الفجر:نظر به اینکه چغندر قند در چرخه اقتصادی کشور نقش دارد وکشت آن در منطقه در چرخه تناوب زراعی بسیار حائز اهمیت است تولید پاییزه این محصول در گیلانغرب تا 1 هزار هکتار توسعه می آبد.
گزارش،
مطلع الفجر:طرح پایش سلامت عشایر به منظور پیشگیری از مشکلات درمانی و تبیین خدمات سلامت در بین عشایر شهرستان گیلانغرب اجرا شد .
گزارش؛
مطلع الفجر: صبح امروز دهها نفر از بسیجیان خواهر ناحیه گیلانغرب در یادمان شهدای مطلع الفجر به مقام شامخ شهدای این عملیات ادای احترام کردند .
یکی از فرماندهان دفاع مقدس؛
مطلع الفجر:یکی از فرمانده هان دوران دفاع مقدس در سالروز بمباران 19 مرداد سال 62 گفت :باید با حفظ روحیه ایثار و از خود گذشتگی راه شهدا را استمرار بخشیم
گیلانغرب بی نشان در تقویم ملی؛
مطلع الفجر:مقاومت وپایمردی مردم دومین شهر مقاوم کشور در8 سال دفاع مقدس و روز خونین گیلانغرب در 19 مرداد 62 نشان گم شده این خطه در تقویم ملی اند.
بحران آب و محرومیت چالشهای زندگی روستایی در گیلانغرب؛
مطلع الفجر: اهالی روستاهای چم سورک و سرحال شیرزادی ویژنان میگویند ،اکنون بیش از 14 روز میگذرد که از آب اشامیدنی محروم اند
امام جمعه موقت گیلانغرب؛
مطلع الفجر:امام جمعه موقت گیلان غرب ضمن اشاره به تنفیذ رییس جمهور گفت: تنفیذ به معنای مشروعیت بخشی است؛ یعنی رئیس جمهور اول اینکه مورد قبول مردم باشد؛ دوم اینکه مورد رضایت ولی فقیه باشد.
هادی سیاسی؛
مطلع الفجر:یک هادی سیاسی گفت : اساس خصومت دشمن با ملت ما ماهیت ضد عقیدتی و دینی و میدان جنگ نرم امروز دشمن حوزه عقیدتی و به انحراف کشاندن باورهای اسلامی و دینی است .
مردم ولایی دومین شهر مقاوم کشور از خدام رضوی استقبال کردند؛
مطلع الفجر:آیین استقبال با شکوه از خدام و پرچم حرم رضوی در گیلان غرب برگزار شد.

صفحه‌ها