نمایش 1 - 10 از 727
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
تاسف مردم بر کوتاهی یک نهاد؛
مطلع الفجر:بسیاری از مردم گیلانغرب از جمله زنان باردار و معلولان با تحمل شرایط پر استرس زلزله،هنوز در انتظار چادرهای هلال احمر در این شهرستان هستند .
مدیر اداره امور شعب بانک ملی استان کرمانشاه خبر داد؛
مطلع الفجر:مدیر اداره امور شعب بانک ملی استان کرمانشاه در بخش گواور از پرداخت 32 میلیارد ریال تسهیلات و کمک های بلاعوض به مناطق زلزله زده شهرستانهای غربی استان تاکنون خبرداد
امام جمعه گیلانغرب؛
امام جمعه گیلانغرب در محفل انس با قران کارکنان بسیج قرآن کریم بهترین دستورات زندگی را برای انسان دارد اگر در این دنیا حامل قرآن بوده و با آن مانوس باشید بی شک سعادتمند خواهیم بود.
در پی درخواست و عنوان خسارت از سوی مردم ؛
مطلع الفجر:سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: به دنبال زلزله اخیر که کانون ان در سومار بود برخی از مردم این شهرستان دچار خسارتهایی شدند که که مجددا ارزیابی خسارت میشوند.
تصویری ، توصیفی؛
مطلع الفجر: امام جمعه ، نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس و مسئولان شهرستان از برخی از نقاط زلزله زده در دهستان ویژنان و سطح شهر گیلانغرب بازدید کردند.
صسضثضصثضص
امام جمعه گیلانغرب
مطلع الفجر: امام جمعه گیلانغرب گفت :کینه ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعفها و مشکلات مردم بویژه طبقات ضعیف و محروم جامعه غافل شوند .
به منظور اشتغال پایدار در مناطق روستایی؛
مطلع الفجر: با هدف توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی ،رفع معضل بیکاری و کمک به توسعه اقتصاد منطقه 1100 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به شهرستان گیلانغرب اختصاص یافت.
در راستای تکریم بازنشستگان؛
مطلع الفجر:مراسم محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه گیلانغرب با حضور خانواده های بازنشستگان برگزار شد.
مطلع الفجر:دوازدهمین جشنواره دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس در شهرستانگیلان غرب برگزار شد.
طی آیینی ؛
مطلع الفجر:در ادامه تغییرات مدیریتی در شهرستان گیلانغرب، لحظاتی پیش مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان گیلانغرب معرفی شد.

صفحه‌ها