نمایش 1 - 10 از 649
رییس شبکه بهداشت گیلانغرب؛
مطلع الفجر: رییس شبکه بهداشت گیلانغرب گفت:گردشگران خیر فرانسوی با حضور در بیمارستان الزهرا.س. زلزله زده گیلانغرب 5 هزار یورو به ان کمک کردند .
فرمانده نیروی انتظامی گیلانغرب خبر داد؛
مطلع الفجر:فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از افزایش 560 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در این شهرستان طی 5 ماهه سپری شده از سال با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان گیلانغرب خبر داد:
مطلع الفجر:رئیس اداره بهزیستی شهرستان گیلانغرب از کاهش معنادار طلاق در این شهرستان خبر داد .
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گیلانغرب خبر داد:
مطلع الفجر:رئیس اداره حفاظت محیط زیست گیلانغرب از کشف 5 قطعه کبک و ادوات شکار از یک شکارچی متخلف در این شهرستان خبر داد.
مدیر مدرسه سفیران هدایت گیلانغرب:
مطلع الفجر:مدیر مدرسه سفیران هدایت مطلع الفجرگیلانغرب با اشاره به اینکه اسلام برای تمامی لحظات عمر و رشد و تعالی ما در زندگی برنامه دارد، گفت: اوقات فراغت تابستان فرصتی برای غنی سازی علمی طلاب است.
مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب ؛
مطلع الفجر: مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب گفت :تاکنون بالغ بر 20 هزار تن گندم در گیلانغرب برداشت و تحویل شده است.
کارشناس بهداشت؛
مطلع الفجر:کارشناس بهداشت گیلانغرب گفت:شهروندان عزیز گیلانغربی برای تکمیل پرونده الکترونیک سلامت خود به پایگاههای سلامت محل سکونتشان مراجعه کنند.
رییس دادگستری گیلان غرب خبر داد؛
مطلع الفجر:رییس دادگستری گیلانغرب با تاکید بر ضرورت تسریع در روند دادرسی گفت:جلوگیری از اطاله دادرسی از مزایای اجرای طرح ابلاغ الکترونیک در دادگستری گیلانغرب است .
با تعامل بهداشت و اماکن انجام شد ؛
مطلع الفجر: یک کارشناس بهداشت از پلمپ ۴ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم مقررات بهداشتی در گیلانغرب خبر داد .
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گیلانغرب؛
مطلع الفجر:رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گیلانغرب اگفت: پنج نقطه بحرانی از جمله قلاجه و سرکش در زمینه آتش‌سوزی در منابع‌طبیعی گیلانغرب شناسایی شده است.

صفحه‌ها