مطلع الفجر: سفیران انگلیس، فرانسه، آلمان و اتحادیه اروپا در واشنگتن در نشستی در کنگره آمریکا دیدگاه‌های خود در دفاع از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را مطرح کردند.
واکنش رئیس قوه قضاییه درباره شایعات اخیر در مورد خود و خانواده‌اش
مطلع الفجر: رئیس قوه قضاییه گفت: اخیراً شاهد انتشار برخی شایعات بودیم که عده‌ای به بنده گفتند به این شایعات پاسخ بدهم.
مرکز آمار ایران:
مطلع الفجر: بر اساس گزارش مرکز آمار ایران از نتایج طرح آمارگیری نیروی‌کار تابستان 1396 نرخ بیکاری در تابستان امسال به ۱۱.۷ درصد رسید.
مطلع الفجر: رئیس سازمان اطلاعات سپاه با تشریح ابعاد ضدامنیتی اقدامات سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه نظام از پروژه‌های جدید رسانه‌ای دشمن پرده برداشت.
نوبخت در نشست هفتگی با خبرنگاران:
مطلع الفجر: سخنگوی دولت گفت: براساس آمار مرکز آمار، بهار سال ۹۶ رشد اقتصادی با نفت ۶/۵ درصد و بدون نفت ۷ درصد بوده است.
فولادگر:
مطلع الفجر: نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: اقتصاد مقاومتی همه جا در دولت مطرح است ولی در جمع‌بندی جلسات آن در دولت گفته می‌شود سیاست‌زدایی از اقتصاد و ارتباط و تعامل با کشورهای خارجی راه حل بهبود اقتصاد است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
مطلع الفجر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تبرئه در مورد افرادی که برخلاف قانون، حقوق‌های نجومی دریافت کرده‌ و مغایرت آن با قانون محرز است، به‌هیچ عنوان قابل قبول نیست.
مطلع الفجر: دبیرکل حزب الله تاکید کرد: پروژه‌های دشمن شکست خورده و گزینه های ما پیروز شده و نتایج بزرگی را به دست آورد که معادلات منطقه را به نفع امت اسلام تغییر خواهد داد.
مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان -
مطلع الفجر: تیم ملی والیبال ایران با برتری مقابل تیم ملی والیبال قزاقستان به مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود٬ صعود کرد‌.
رئیس ستاد انتخاباتی روحانی:
مطلع الفجر: نماینده اصلاح طلب مجلس ششم شورای اسلامی گفت: به نظر می رسد که کابینه جدید روحانی هم، همان کابینه کهنه دوره قبل است و چون این کابینه کهنه و فرسوده است گمان می کنم نمی تواند مشکلات کشور را از جمله مشکلات اقتصادی، معیشتی و رفاهی مردم را حل کند.
با حکم رئیس‌جمهور
مطلع الفجر: روحانی در حکمی علی‌اصغر مونسان را به عنوان «معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب کرد.
مطلع الفجر: در حاشیه تحلیف روحانی، ولایتی با فدریکا موگرینی درباره برقراری ارتباطات بانکی مذاکراتی را انجام دادند؛ باید پرسید اگر تحریم ها برداشته شده‌اند چرا همچنان برای برقراری ارتباطات بانکی که یکی از دستاوردهای برجام بود همچنان مذاکره صورت می‌گیرد.
عضو فراکسیون امید مجلس:
مطلع الفجر: عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی درخصوص مهم‌ترین ضعف و ناکارآمدی کابینه دولت یازدهم گفت: دولت یازدهم از ضعف در بخش‌های اقتصادی رنج می‌برد که در دولت جدید نیازمند ترمیم اساسی و حضور نیروهای پرانرژی است.
جهانگیری:
مطلع الفجر: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: کمیسیون نظارت بر برجام تشخیص دهد کاری خلاف برجام از سوی طرف مقابل صورت گرفته جمهوری اسلامی ایران عکس‌العمل تند نشان خواهد داد.
مطلع الفجر: سیمرغ، اولین ماهواره‌بر ارتفاع بالای ایرانی است که می‌تواند ماهواره‌های سنگین را به فضا ببرد و از بین ماهواره‌های آماده به پرتاب ایران، طلوع در صدر لیست قرار دارد.

صفحه‌ها