رئیس هیأت پارلمانی اردن در کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی
مطلع الفجر: خمیص عطی جنگ با تروریسم را وظیفه همه مسلمانان دانست و تأکید کرد صهیونیست‌ها هرگز نمی‌تواننند ماهیت قدس را خدشه‌دار کنند.
لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس پاکستان:
مطلع الفجر: ئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها به دنبال بر هم زدن آرامش منطقه هستند و تروریسم نیز در حال گسترش است.
مطلع الفجر: سخنگوی وزارت خارجه گفت: سیاست و موضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص برنامه دفاعی موشکی کشور کاملاً مشخص و روشن است و دیگر کشورها نیز به خوبی از این موضع جمهوری اسلامی ایران آگاهی دارند.
مطلع الفجر: وزیر امور خارجه روسیه تأکید کرده است که مسکو از توافق هسته‌ای ایران (برجام) حمایت می‌کند.
لاریجانی در کنفرانس مجالس کشورهاى عضو سازمان همکارى هاى اسلامى:
مطلع الفجر: رئیس مجلس گفت: امروز امکانات خوبی در کشورهای اسلامی است که منابع و معدن قابل توجهی دارند اما اکنون این امکانات از هم دور هستند.
محسن هاشمی:
مطلع الفجر: رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: دوران دولت آیت‌الله هاشمی درخشان‌ترین دوره اقتصادی در جمهوری اسلامی و یکی از راهبردهای وی در عدالت اجتماعی، توزیع «ثروت» به جای توزیع «فقر» بود.
سرلشکر باقری:
مطلع الفجر: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اغتشاشات و ناآرامی های اخیر گفت: در آشوب‌های اخیر نیروی انتظامی موفق عمل کرد و با متانت، صبوری و اقتدار موضوع را مدیریت کرد.
مطلع الفجر: عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه اگر از پیام‌رسان‌های داخلی پشتیبانی می‌شد در شرایط کنونی کشور با مشکلات موجود مواجه نمی‌شد گفت: شایعه شنود و کنترل اطلاعات در پیام‌رسان‌های داخلی حرفی نادرست و غیرواقع است.
مطلع الفجر: برخورد تانکر نفت‌کش ایرانی با یک فروند شناور چینی در آبهای شرق چین حادثه آفرید و 32 مفقود بر جای گذاشت.
مطلع الفجر: راهپیمایی با شکوه مردم یزد دقایقی قبل با حضور پر شور مردم این شهرستان برگزار شد.
محسن رضایی:
مطلع الفجر: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص شرایط پیش آمده و سوء استفاده بیگانگان از این فضا گفت: تصمیم گیرنده نهایی در خصوص رویکرد کشور در قبال آزادشدن یا مسدود ماندن برخی از شبکه های اجتماعی بر عهده شورای عالی امنیت ملی خواهد بود.
مطلع الفجر: سفیران انگلیس، فرانسه، آلمان و اتحادیه اروپا در واشنگتن در نشستی در کنگره آمریکا دیدگاه‌های خود در دفاع از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را مطرح کردند.
واکنش رئیس قوه قضاییه درباره شایعات اخیر در مورد خود و خانواده‌اش
مطلع الفجر: رئیس قوه قضاییه گفت: اخیراً شاهد انتشار برخی شایعات بودیم که عده‌ای به بنده گفتند به این شایعات پاسخ بدهم.
مرکز آمار ایران:
مطلع الفجر: بر اساس گزارش مرکز آمار ایران از نتایج طرح آمارگیری نیروی‌کار تابستان 1396 نرخ بیکاری در تابستان امسال به ۱۱.۷ درصد رسید.
مطلع الفجر: رئیس سازمان اطلاعات سپاه با تشریح ابعاد ضدامنیتی اقدامات سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه نظام از پروژه‌های جدید رسانه‌ای دشمن پرده برداشت.

صفحه‌ها